Hlavní navigace

O2 nabízí chytrý telefon a 3 měsíce internetu v mobilu zdarma

[Tisková zpráva] Jedinečnou příležitost pořídit si skvěle vybavený dotykový mobil a surfování v něm zdarma přináší Telefónica O2. Všichni zákazníci mají nyní možnost získat exkluzivně u O2 stylový telefon Sony Ericsson Vivaz™ a k němu bezplatné využívání služby O2 Internet v mobilu Plus na 3 měsíce. Navíc jsou pro ně připraveny tři aplikace ke stažení do telefonu dle výběru zdarma.

Sdílet

„Sony Ericsson Vivaz™, který máme exkluzivně v nabídce, je přímo stvořený pro internet v mobilu. Nabízí předinstalované, v dnešní době velmi oblíbené, aplikace Facebook, YouTube a také vyhledávač Google či automatické stahování emailů do telefonu. V kombinaci se službou O2 Internet v mobilu Plus, která nabízí dostatečný limit stahování dat, mohou zákazníci bezstarostně surfovat a využít tak možnosti tohoto chytrého telefonu naplno,“ říká Petr Matějovský, ředitel pro segmentový marketing společnosti Telefónica O2 Czech Rebublic.

O2 Internet v mobilu Plus na 3 měsíce zdarma získá každý zákazník paušálních služeb, který si v době od 1. května 2010 do 31. července 2010 pořídí mobilní telefon Sony Ericsson Vivaz™. Jako dárek navíc dostane kupón na 3 aplikace. Ty si může stáhnout prostřednictvím portálu PlayNow™ přímo v telefonu. Na výběr jsou hry, hudba, vyzvánění, tapety a aplikace speciálně pro mobilní telefony Sony Ericsson. Nabídka platí při koupi jak dotovaného, tak nedotovaného telefonu.