Hlavní navigace

O2TV slaví 50 000 zákazníků!

[Tisková zpráva] Zájem o digitální televizi O2TV je mimořádný. To dokazuje i stále vyšší počet zákazníků, kteří tuto jedinečnou digitální televizi přes pevnou linku využívají. Jak potvrzují statistiky společnosti Telefónica O2 Czech Republic, počet uživatelů překročil v těchto dnech hranici 50 000.

Sdílet

Služba byla uvedena na trh 1. září 2006 a za pouhý rok jejího fungování dokázala, že pevná linka není pro zákazníky jen symbolem hlasových a internetových služeb, ale představuje také zdroj televizní a filmové zábavy. Digitální televize O2TV totiž nabízí nejen širokou škálu televizních a rozhlasových kanálů, ale také stovky filmů, dokumentů (i ve 3D), seriálů a pohádek. V poslední době zprostředkovává v přímých přenosech zápasy hokejové O2 extraligy a připravuje další převratné novinky.

„Obrovský zájem o službu O2TV ze strany nových i stávajících zákazníků nás velice těší. Inovací produktů O2 Internet ADSL, digitální televize O2 TV a představením nových konvergovaných služeb v podobě balíčků kombinujících volání z pevné a mobilní sítě, vysokorychlostní připojení k internetu a televizi po pevné lince se nám podařilo zvýšit počet nových aktivací, a snížit tak pokles v oblasti pevných linek,“říká Simon Burckhardt, výkonný ředitel pro marketing rezidenčního segmentu společnosti Telefónica O2 Czech Republic a dodává: " V nedávné době jsme například rozšířili k radosti všech filmových a sportovních příznivců programovou nabídku. Také jsme uzavřeli spolupráci s významnými hollywoodskými studii Warner Brothers a The Walt Disney Company a rozšířili tak značně počet filmových titulů ve Videotéce, zákazníci se s námi skutečně nenudí."

Odměna pro 50 000 zákazníka
U příležitosti dosažení tohoto významného počtu zákazníků se společnost Telefónica O2 rozhodla odměnit 50 000. zákazníka. Paní Martina Poráčová z Libochovic se stane majitelkou nového LCD televizoru. „Je to pro mě milé překvapení, o pořízení digitální televize jsme uvažovali již delší dobu zejména s ohledem na plánované vypnutí analogového pozemního vysílání. Při výběru nejlepší alternativy hrála roli skutečnost, že již využíváme od O2 vysokorychlostní internet a nabídka služby O2 Trio tak byla logickou volbou“.

Rozšíření filmové nabídky ve Videotéce
Od září 2007 spolupracuje Telefónica O2 s největšími hollywoodskými studii The Walt Disney Company a Warner Brothers. Zákazníci se tak mohou těšit na zbrusu nové filmové tituly, které obě nadnárodní společnosti uvedly v České republice do kin nebo do video distribuce. Do nabídky virtuální videopůjčovny přibudou například vynikající počítačově animovaný film Auta, filmový trhák Piráti z Karibiku – Na konci světa, animovaný oscarový titul Happy Feet, krimi komedie Dannyho parťáci 3 nebo světový megahit Harry Potter a Fénixův řád. Díky přístupu do filmových katalogů obou významných studií se Videotéka rozšíří každoročně o dalších 60 nových filmů. Zákazníky čekají například takové filmové hity jako 102 dalmatinů, 60 sekund, Přeber si to či oscarový thriller Training Day.

Více kanálů pro sportovní a filmové fanoušky
Od 1. září 2007 doplnila stávající programové nabídky služby O2TV nová základní nabídka O2TV Sport a dvě doplňkové nabídky O2TV Sport Plus a O2TV Filmy Plus. Nová programová nabídka O2TV Sport je určena především všem sportovním nadšencům.V nabídce jsou kromě standardních českých kanálů zahrnuty také Galaxie sport, Eurosport, Eurosport 2, Sport 1, Extreme Sports Channel, Motors TV, NASN a ESPN Classic a také přístup k přímým přenosům vybraných zápasů O2 extraligy a k archivu odehraných zápasů.

Měsíční poplatek za tento balíček činí 460 Kč (547,40 Kč vč. DPH) a 377 Kč (448,60 Kč vč. DPH) v případě využití vysokorychlostního internetu O2 Internet ADSL. Nové doplňkové programové nabídky, které si zákazníci mohou zvolit k základním nabídkám, přináší kanály Sport 1, Extreme Sports Channel, Motors TV, NASN a ESPN Classic pro sportovní fanoušky a CSFilm, Filmbox, Nonstop Kino, AXN Crime a AXN Sci-Fi pro filmové gurmány. Obě doplňkové nabídky stojí měsíčně pouhých 126 Kč (150 Kč vč. DPH).

O2TV ještě výhodněji
Při aktivaci základní programové nabídky O2TV Zábava, O2TV Kino či nové O2TV Sport do 31. října 2007 získá zákazník po dobu prvních třech měsíců službu s 50% slevou. Aktivaci vyjde v rámci této nabídky na pouhou 1 Kč (1,19 Kč vč. DPH). Na rozdíl od pozemního digitálního vysílání nemusí zákazníci kupovat potřebný set-top-box, získají jej do pronájmu za 1,19 Kč s DPH. Také za modem a instalaci zaplatí bez DPH po koruně. Ti, kteří zvolí samoinstalační balíček, dostanou navíc 2 tituly z Videotéky z kategorie Filmy za 1 Kč (1,19 Kč vč. DPH). A to není všechno. Všichni noví i stávající zákazníci, kteří si do konce října objednají doplňkovou programovou nabídku O2TV Sport plus, O2TV Filmy plus či O2 TV Extraliga plus, zaplatí za první tři měsíce sledování symbolickou 1 korunu (1,19 Kč vč. DPH).

Digitalizace a O2TV
Zákazníci se nemusí obávat vypnutí analogového vysílání. S digitální televizí O2TV jim zůstanou všechny programy v digitální kvalitě obrazu a zvuku, na které byli zvyklí, a získají navíc desítky dalších zajímavých programů. Již dnes je službou O2TV pokryto 70% území České republiky. Na rozdíl od pozemního digitálního vysílání nemusí zákazníci kupovat set-top-box, ke službě O2 TV jej získají do pronájmu za 1,19Kč s DPH měsíčně po dobu 24 měsíců.