Hlavní navigace

Občané Jihomoravského kraje mohou diskutovat s kandidáty do krajských voleb

[Tisková zpráva] Praha, 15. září 2008 - Regionální Televizní Agentura Jižní Morava a Deníky Moravia, Brněnský deník s podporou Radia Petrov pořádají veřejnou předvolební diskusi v Brně.

Sdílet

Ve čtvrtek 18. září 2008 od 18:00 se v Brně koná pátá ze série veřejných předvolebních debat, které před letošními volbami v českých a moravských městech pořádají Regionální Televizní Agentura (dále RTA) a regionální Deníky vydavatelství Vltava-Labe-Press. Mediálními partnery této diskuse je Rádio Petrov a internetový deník Česká média.

Diskuse se zástupci hlavních politických stran Jihomoravského kraje se bude konat v Brněnské Kinokavárně, nám. SNP 33. Michal Hašek z ČSSD, Stanislav Juránek z KDU-ČSL, Milan Venclík z ODS, Kateřina Dubská ze Strany zelených a Vojtěch Adam za KSČM představí divákům své volební programy a budou diskutovat o aktuálních problémech kraje, jakými jsou například Úrazová nemocnice v Brně či silniční doprava v Jihomoravském kraji.

Diskuse je otevřená veřejnosti, vstup volný, diváci mohou k jednotlivým tématům klást své dotazy.

Diskuse bude v živém přenosu vysílána na internetových serverech www.volebni.net, www.rta.cz a www.ceska-media.cz, které měly při první veřejné debatě v Ústí nad Orlicí návštěvnost kolem 3000 uživatelů. Patnáctiminutový sestřih uvidí diváci RTA Jižní Morava v pátek 19. září 2008 v 17:40 při každodenním vysílání RTA na kmitočtech sdílených s TV Prima. Průběžné psané aktuální zpravodajství najdete na výše uvedených webových stránkách, stejně jako na stránkách Brněnského deníku, který přinese také fotoreportáž z akce.