Hlavní navigace

Obchodní oddělení Tech Data nově pracuje až do osmi večer

[Tisková zpráva] Společnost prodloužila pracovní dobu svého obchodního oddělení. Při objednání do osmi večer dodává zboží hned druhý den. Jako jediný distributor navíc nabízí osobní odběr zboží ještě ten samý den.

Sdílet

Praha, 16. 3. 2011 – Tech Data Distribution rozšířila pracovní dobu svého obchodního oddělení. To bude nově pracovat denně o dvě hodiny déle – až do 20:00 (v pátek do 19:00). Hlavním důvodem je přizpůsobení se časové hranici, do které je možné objednat zboží s dodáním následující den. Tato hranice je už dlouhou dobu stejná a to 20:00.  

Prodloužení pra­covní  doby, ke kterému se běžně přistupuje v prodejní sezóně, si klade za cíl zvýšit flexibilitu vyřízení objednávek. Přímo navazuje i na další logistické služby nabízené společností. Mezi ně bezesporu patří možnost dodání zboží v den objednání formou osobního odběru v Praze, při splnění podmínky objednání do 12:00. Zboží je následně v speciálním režimu připraveno k odběru na výdejním místě dopravce v Praze na Bohdalci. Tuto hojně využívanou službu nabízí Tech Data jako jediný z velkých distributorů. 

„Chceme vycházet našim obchodním partnerům maximálně vstříc, protože dobře víme, že jejich zákazníci kladou stále větší důraz na operativnost všech služeb i rychlost dodání. I proto jsme rozšířili pracovní dobu našeho obchodního oddělení. Zkrátka a dobře – jsme svým obchodním partnerům k dispozici prakticky neustále,“ říká generální ředitel Tech Data Distributon Tomáš Cígler.  

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).