Hlavní navigace

Obchodní tým společnosti Profinit posílil Miloš Tkáčik

[Tisková zpráva] Praha 9.3.2009 – Společnost Profinit, přední český poskytovatel IT služeb a řešení, představila na začátku března novou posilu svého obchodního týmu. Je jí Miloš Tkáčik, který bude na pozici Sales Director zastřešovat obchodní aktivity Profinitu v oblasti telekomunikací, utilit a výroby.

Sdílet

„Profinit v minulém roce zaznamenal více než třicetiprocentní růst příjmů z vlastních služeb. Na trhu stále vidíme řadu příležitostí pro uplatnění našich služeb, a proto pro Profinit získáváme kvalitní a zkušené odborníky,“ uvedl Tomáš Pavlík, CEO Profinitu. „Chtěli bychom intenzivněji spolupracovat zejména s našimi zákazníky v oblasti telekomunikací, proto jsme do našeho týmu přibrali Miloše, který tento sektor dobře zná ze svého téměř desetiletého působení.“

Do Profinitu přišel Miloš Tkáčik ze společnosti NESS Logos, a.s., kde působil postupně na několika pozicích, v závěru řídil vertikálu Telco & Utilities na pozici Sales and Business Development Director. V rámci této pozice byl jako člen vrcholového vedení společnosti odpovědný za výsledky, strategii a rozvoj aktivit společnosti v sektorech telekomunikací a utilit a mimo jiné také přímo za prodej a realizaci projektů v oblastech aplikační integrace, e-commerce a outsourcingu.

„Profinit vnímám jako zdravě rostoucí firmu vzdělaných a otevřených lidí, která svým zákazníkům nabízí kvalitní služby s jasnou přidanou hodnotou pro jejich business. Vidím velký potenciál pro další růst firmy, ke kterému bych rád přispěl,“ říká Miloš Tkáčik.

Ing. Miloš Tkáčik (32) vystudoval podnikohospodářskou fakultu Ekonomické univerzity v Bratislavě. Mezi jeho záliby patří cestování, lezení po horách, jízda na kole a další outdoorové aktivity.

O společnosti Profinit
Společnost Profinit byla založena v roce 1998 v Praze, pobočku má v Bratislavě. Profinit poskytuje konzultační služby a IT řešení , kterými zvyšuje výkonnost svých zákazníků – velkých korporací a institucí z finančního sektoru, telekomunikací a státní správy. Profinit představuje špičku na trhu v oblasti vývoje informačních systémů na zakázku a řešení v oblasti Business Intelligence. O října 2007 je Profinit členem nadnárodní skupiny New Frontier Holding. Více informací o společnosti a poskytovaných službách naleznete na www.profinit.eu.