Hlavní navigace

Obchodníci připravte se na Vánoce 2006

[Tisková zpráva] Nakupování na internetu je čím dál oblíbenější, internetové obchody dosahují každým rokem rekordní obraty a vánoční období je už dlouhodobě nejsilnějším prodejním obdobím v roce. Vánoce 2006 jsou za dveřmi a proto katalog českých internetových obchodů WWW.ONLINEOBCHODY.COM přichystal pro obchodníky zajímavou reklamní akci.

Sdílet

Internetové obchody mají jedinečnou možnost prezentovat své služby a zboží za bezkonkurenční ceny, a oslovit tak své potencionální zákazníky už v předstihu.

„Plaťte jen za reálné zákazníky!“ – tento slogan zcela vystihuje oblíbený PPC (Pay Per Click) systém reklamy. Neplatíte za období ani za zobrazování, ale pouze v případě že uživatele vaše nabídka zaujme a klikne na ní. (http://www.on­lineobchody.com/ppc-system.php)

Onlineobchody.com připravili pro obchodníky „vánoční balíčky PPC kreditů“, které vám za bezkonkurenční cenu přivedou zákazníky přímo do vašeho eshopu.

Speciální kategorie „Vánoční dárky“ je nejvyhledávanější právě v tomto období a všechny nově registrované obchody po zakoupení reklamy ve vánoční akci budou do ní automaticky zařazeny. Registrace zde: http://www.on­lineobchody.com/re­gister.php.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).