Hlavní navigace

Obchodním ředitelem CET 21 jmenován Jan Vlček

[Tisková zpráva] Na pozici obchodního ředitele CET 21, spol. s r.o. (CET 21), nastoupí s účinností od 1. října 2011 Jan Vlček. Matěj Ribanský zůstává přítomen v pozici regionálního obchodního ředitele pro Českou republiku a Slovensko.

Sdílet

Praha, 27. září 2011 – V návaznosti na ukončení výběrového řízení na pozici obchodního ředitele TV Nova, které bylo vyhlášeno v květnu 2011, oznamuje CET 21, že novým obchodním ředitelem se stane Jan Vlček, který nejlépe splnil všechny požadavky výběrového řízení a připojí se k CET 21, dlouholetému lídru trhu v České republice, s účinností od 1. října 2011.

Jan Vlček se připojuje k týmu CET 21 ve velmi důležitém období. Jeho příchod přispěje k dalšímu upevnění stability obchodní politiky CET 21 v roce 2011. Z důvodu zajištění stability a kontinuity vztahů s našimi klienty bude v průběhu přechodné fáze Matěj Ribanský působit jako regionální obchodní ředitel pro Českou republiku a Slovensko. Jednání během přechodného období budou proto především vedena týmem, který byl zapojen do jednání v posledních šesti měsících, sestávajícího z Matěje Ribanského a Jana Ulrycha, kteří poskytnou Janu Vlčkovi plnou podporu.

„Velmi mě těší, že se mohu připojit k týmu nejsledovanější televizní stanice v České republice a nezpochybnitelnému lídru trhu a svými zkušenostmi a schopnostmi přispět k jeho dalšímu úspěchu. Práce v televizním průmyslu je pro mě velkou výzvou, obzvlášť pro nejvýznamnější společnost na televizním trhu,“ říká ke svému jmenování Jan Vlček.

Generální ředitel CET 21 Jan Andruško dodává: „Jan je velký profesionál s rozsáhlými zkušenostmi v oboru, pro naši společnost proto bude významnou posilou. Jsem přesvědčen, že je nejlepším člověkem na pozici obchodního ředitele společnosti CET 21, a věřím, že přispěje k dlouhodobému úspěchu naší společnosti."

Jan Vlček plně převezme obchodní oddělení CET 21 do konce přechodného období, které vyprší 1. dubna 2012.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).