Hlavní navigace

Novým obchodním ředitelem společnosti ESET v Česku je Filip Navrátil

[Tisková zpráva] Na pozici obchodního ředitele byl jmenován Filip Navrátil, který v české pobočce antivirového výrobce ESET doposud pracoval jako sales engineer. Změna souvisí s novou organizační strukturou.

Sdílet

Filip Navrátil (31 let) působí v oblasti antivirových a bezpečnostních produktů již více než 10 let a ve společnosti Eset software pracuje od roku 2008. Jako obchodní ředitel bude mít na starosti vedení týmu, vyhledávání nových obchodních příležitostí v oblasti enterprise segmentu a prezentaci společnosti na konferencích a seminářích.

ESET je producentem bezpečnostních řešení ESET Smart Security a ESET NOD32 Antivirus. Jejich čtvrtou generaci představil v roce 2009. Dle žebříčku Deloitte Technology Fast 500 patří mezi nejrychleji rostoucí technologické společnosti v regionu Evropy, Blízkého východu a Afriky. Firma ESET má sídlo v Bratislavě, pobočky v Praze, Krakově, v Bristolu, Buenos Aires, San Diegu a je zastoupena ve více než 180 zemích světa. Produkty společnosti ESET obdržely řadu ocenění, ESET NOD32 Antivirus je nejlépe hodnoceným antivirovým programem nezávislou autoritou, renomovaným magazínem Virus Bulletin.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).