Hlavní navigace

Novým obchodním ředitelem společnosti ORBIT se stal Luděk Fojtík

[Tisková zpráva] (Praha, 11. srpna 2010) – Luděk Fojtík nastoupil na začátku srpna na pozici obchodního ředitele do společnosti ORBIT, která se zabývá konsolidací, centralizací a virtualizací IT infrastruktury. Jeho úkolem bude kromě zajišťování obchodních výsledků také posílení týmu o nové kvalitní obchodníky.

Sdílet

Luděk Fojtík přichází do ORBITu ze společnosti ANECT, kde působil 8 let jako vedoucí komerčního sektoru se specializací na finanční sektor, zejména na banky a pojišťovny. V minulosti působil ve společnosti PVT (dnes Asseco) jako ředitel produktu datové skladby a ve společnosti MELZER, kde zastával funkci vedoucího obchodní skupiny.

Ve společnosti ORBIT bude zodpovídat za tvorbu a naplňování střednědobé obchodní strategie včetně péče o zákazníky.

Luděk Fojtík (40) je ženatý a má jednu dceru. Hovoří anglicky a mezi jeho zájmy patří golf, četba a běh.

O společnosti ORBIT:
ORBIT s.r.o. (*1991) dodává pokročilá řešení a služby v oblasti ICT. Za dobu svého působení se ORBIT vypracoval na leadera v oblasti centralizace ICT v regionu střední a východní Evropy. Svého rozvoje dosahuje pomocí exkluzivního spojení know-how v oblasti ICT a manažerského poradenství, které přináší jasnou a vyčíslitelnou hodnotu. ORBIT svým zákazníkům přináší inovativní řešení a služby s garancí dosažení ekonomických přínosů a úspor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).