Hlavní navigace

OBCHODNÍM ŘEDITELEM PRIMA TV BYL JMENOVÁN ING. DAN FROLEC

[Tisková zpráva] Společnost FTV Prima, spol. s r.o. oznamuje, že ke dni 16. srpna 2006 byl jmenován obchodním ředitelem Prima TV Ing. Dan Frolec. Ve funkci vystřídá Pavla Grombíře.

Sdílet

Ing. Dan Frolec přichází do týmu Prima TV ze společnosti Unilever CZ, s.r.o. z pozice ředitele divize Potraviny. Ve společnosti Unilever CZ (před rokem 2000 Bestfoods CZ, s.r.o.) působil na různých pozicích v oblasti marketingu a prodeje od roku 1997. Od roku 2001 byl členem představenstva Unilever CZ. Vletech 1996–97 působil v Benckiser ČR, s.r.o. jako brand manager, svou kariéru v oboru započal v agentuře InterCom Praha, s.r.o. v roce 1992.

„Televizi Prima vnímám jako mladou, dynamickou společnost, která už dosáhla významných úspěchů a která má ovšem stále velký potenciál – budu se snažit svými zkušenostmi, nasazením a kontakty přispět k jejímu dalšímu rozvoji, k „ukousnutí“ dalšího podílu na trhu. Mám za sebou sedm let ve vedení poboček velkých nadnárodních společností, kde jsem vedl obchodní a marketingové týmy. Televize je velká výzva, tím spíše, že jsem doposud stál vlastně na druhé straně – na straně velkých zadavatelů reklamy,“ říká Dan Frolec.