Hlavní navigace

Obě řady původního seriálu televize Prima Rodinná pouta budou mít celkem 240 dílů

[Tisková zpráva] Televize Prima začala svůj seriál Rodinná pouta vysílat na jaře v roce 2004 – 23. března. První řada Rodinných pout se nakonec rozrostla na celkem 116 dílů. Seriál získával neustále na popularitě, v průměru každý díl první řady sledovalo přes 1, 62 milionu diváků starších 15 let. I proto se naše televize v průběhu roku 2005 rozhodla pokračovat druhou řadou.

Sdílet

Rodinná pouta II. velmi úspěšně navázala na první sérii a mohou se pochlubit velmi stabilní diváckou oblibou – průměrně sleduje každý díl téměř 1,5 milionu diváků starších 15 let. Televize Prima začala druhou řadu vysílat 7. června 2005 a původně ji plánovala na 103 dílů. Nyní se vedení televize rozhodlo druhou sérii prodloužit ještě o 21 dílů. Druhou řadu Rodinných pout tak budou moci televizní diváci sledovat do konce léta letošního roku. Celkem tedy projekt Rodinných pout dosáhne na českém televizním trnu unikátního počtu 240 dílů.

„Rodinná pouta se stala jedním ze stěžejních pořadů naší televize. Sledovanost nás velmi těší, je vidět, že náš seriál, který je v českých poměrech unikátní, si získal srdce diváků. Uvažovali jsme dlouho o tom, jakým způsobem s Rodinnými pouty pokračovat dál. Nakonec jsme se rozhodli, že třetí řadu nebudeme momentálně realizovat. Do vysílání chystáme mnoho novinek, mezi nimi i další původní seriály. Do budoucna ovšem nevylučujeme, že se k Rodinným poutům znovu vrátíme. Rozhodně to však nebude v letošním roce,“ říká Miloš Zahradník, ředitel programu Prima TV. A dodává: „I autorky seriálu, sestry Kateřina a Jitka Bártů, by se rády věnovaly novým projektům, takže jsme se dohodli, že Rodinným poutům uděláme přestávku.“

„Chceme dát Rodinným poutům na nějaký čas pauzu, protože po dvou letech a celkem 240 dílech už si zasloužíme nejen my, ale i hrdinové našeho seriálu aspoň krátkou dovolenou,“ říkají sestry Bártů. „Další pokračování někdy v budoucnu nevylučujeme,“ dodávají Jitka a Kateřina.