Hlavní navigace

Objednejte si 3 GSM tarify z nabídky Newtel a získáte ADSL zdarma

[Tisková zpráva] Praha, 11.12.2009 - Společnost New Telekom, poskytovatel profesionálních datových a hlasových služeb, připravil pro své zákazníky zajímavou akční nabídku, v rámci které nabízí službu ADSL zdarma při objednání třech GSM tarifů. GSM tarify myPhone nabízejí i u nejnižších paušálů výhodné ceny volání do všech GSM sítí a desítky minut volání zdarma.

Sdílet

Samotná služba ADSL naked zaujme především vysokými rychlostmi a je snadno dostupná na celém území České republiky. K získání této datové služby bez paušálu za pevnou telefonní linku stačí málo, objednat u společnosti Newtel tři GSM tarify myPhone, které už u základních variant nabízejí výhodné ceny volání do všech GSM i pevných sítí a k tomu volání mezi sebou zdarma.

V rámci akce se nejedná jen o nákup nových tarifů, zákazníci mohou také využít připravené podmínky pro převod stávajících tarifů na vyšší. Více informací o tarifních službách GSM a ADSL naleznete na stránkách společnosti Newtel.

O společnosti New Telekom
Společnost New Telekom, s.r.o. vznikla v roce 1998 s vizí dodávat profesionální hlasové i datové služby klientům po celé České republice. Tato ryze česká společnost s českými majiteli za léta svého působení na trhu dosáhla velmi dobrých výsledků a vytvořila si na něm uznávané postavení. Svůj úspěch staví zejména na detailní znalosti českého telekomunikačního prostředí, specifických požadavcích na tomto trhu a na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi.