Hlavní navigace

Objevte své mladší já!

[Tisková zpráva] Objevte své mladší já v show Sabiny Laurinové a deseti nových dokonalých proměnách. Nevzdávejte se času! Můžete vypadat líp a mladě! V pokračování show Mladší o pár let divákům poradíme, jak si mohou vylepšit svůj vzhled a také si ho udržet.

Sdílet

Každý člověk, který se do pořadu přihlásí, je nespokojený se svým vzhledem. Nějakým způsobem ho omezuje, snižuje mu sebevědomí, ovlivňuje partnerský život – stává se vězněm svého těla. Cílem druhé série pořadu Mladší o pár let je účastníky z pomyslného vězení osvobodit. Každému z těch, kteří se před kamerou rozhodnou omládnout, se budou někdy až čtyři měsíce věnovat renomovaní plastičtí chirurgové, stomatologové, poradci na zdravou stravu a vizážisté. Nově v našem týmu přivítáme například vizážistku Kateřinu Kornovou nebo návrhářku Helenu Bedrnovou. To vše pod taktovkou moderátorky pořadu, kterou není nikdo jiný a nikdo méně krásný než Sabina Laurinová.

Ve druhé sérii se můžete těšit na několik novinek. Jednou z nich bude Síň pravdy, ve které lékaři odhalí účastníkům tajemství jejich DNA (tzv. genscan), díky kterému se dozvědí, čeho se mají vyvarovat. V Síni pravdy také uvidí na počítačové simulaci, jak by vypadali za 20 let, kdyby nedodržovali doporučení lékařů. A jak se rad odborníků naši proměnění účastníci drží? To se dozvíme v návratu po 14 dnech od proměny. Uvidíme, co si z pořadu odnesli a jak vypadají poté, co opustili naši péči.

Na stránkách pořadu http://www.ipri­ma.cz/mladsio­parlet budou každý týden uveřejňovány tipy a triky k tématům, která diváky zajímají. Chybět také nebudou profily jednotlivých soutěžících a odborníků. Před každou proměnou mohou diváci tipovat věk soutěžících. Stáří vás nedostane! Televizní mládnutí s nejlepšími odborníky. Dívejte se na pořad Mladší o pár let od 6. ledna 2011 na Primě každý čtvrtek po 21. hodině.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).