Hlavní navigace

Oblíbené pořady se po prázdninách vracejí na obrazovku TV Nova!

[Tisková zpráva] Prázdniny jsou u konce a na obrazovky televize Nova se po letní pauze vracejí divácky úspěšné pořady. Pořad Rady ptáka Loskutáka opět představí spoustu originálních rad pro kutily, kuchař Jiří Babica uvaří nové, netradiční recepty, redakce magazínu Víkend nabídne řadu zajímavých reportáží a 112 V ohrožení života přiblíží skutečné příběhy na prahu života a smrti.

Sdílet

Praha, 2. září 2011 – S koncem prázdnin se na obrazovky televize Nova vracejí oblíbené pořady a s nimi i oblíbené tváře. Neděle 4. září bude premiérová pro Babicovy dobroty i Rady ptáka Loskutáka. Kuchař Jiří Babica se postaví za plotnu v 17:35 a předvede své kuchařské umění například na brazilské specialitě Plněné Papas.

Po Babicových dobrotách, v 18:20, uvedou sourozenci Gondíkovi premiérový díl magazínu Rady ptáka Loskutáka, ve kterém se diváci mimo jiné dozví jak zrenovovat dřevěná okna. Pořad plný trendů a nápadů pro život, dům, byt i zahradu vysílá televize Nova do 19:30.

V úterý 6. září se můžou diváci těšit na návrat oblíbeného magazínu Víkend, který i tentokrát slibuje řadu zajímavých reportáží. Díl s názvem Show must go on odvysílá televize Nova ve 21:30. O den později, 7. září, dostane po letní pauze ve vysílání prostor pořad 112 V ohrožení života. Ten i v nových dílech nabídne nikdy nezveřejněné záběry záchranářů v akci a divákům přiblíží skutečné příběhy na prahu života a smrti. 112 V ohrožení života bude televize Nova vysílat každou středu od 21:45, po seriálu Expozitura.

Babicovy dobroty – od 4. září každou neděli v 17:35
Rady ptáka Loskutáka – od 4. září každou neděli v 18:20
Víkend – od 6. září každé úterý ve 21:30
112 V ohrožení života – od 7. září každou středu ve 21:45

Odvysílané epizody jsou vždy po vysílání publikovány na videoportálu Voyo.cz.

Další informace o všech pořadech najdete na stránkách televize Nova www.nova.cz.