Hlavní navigace

Obyvatele.cz posilují tým

[Tisková zpráva] Marko Zekič přináší rozsáhlé zkušenosti s internetovými službami

Sdílet

Praha, 19. srpna 2009 – Tým služby Obyvatele.cz posílil od 1. srpna na pozici Executive Manager pan Marko Zekič. Jeho hlavním cílem je najít pro službu Obyvatele.cz správné pozicování na trhu a dále ji rozvíjet tak, aby svým uživatelům, tedy obyvatelům a správcům bytových domů, přinášela jasnou přidanou hodnotu.

„V první fázi projektu jsme si ověřili, že technologie a uživatelské rozhraní projektu plně odpovídá požadavkům našich uživatelů,“ uvádí k nástupu Marko Zekiče ředitel projektu, pan Vojtěch Foukal. „Víme, že tržní potenciál služby Obyvatele.cz je velký, a právě realizace tohoto potenciálu je úkolem a vyzvou pro Marka.".“

Do týmu služby Obyvatele.cz přichází Marko Zekič z pozice samostatného konzultanta pro internetová řešení. V minulosti Marko Zekič spolupracoval při formování obchodní stránky portálů Seznam.cz, Mobil.cz a podílel se na projektech Stream.cz či portálu Czech.cz Marko Zekič se ve volném čase věnuje fotografii, golfu, florbalu a rodině.

O projektu Obyvatelé.cz:
Cílem projektu Obyvatelé.cz s.r.o. je usnadnit a zkvalitnit komunikaci mezi majiteli bytů, nájemníky, správci domů a všemi, kteří mají co říci k bydlení.

Služba, která je k dispozici na www.obyvatele.cz je ojedinělým, uceleným a komplexním řešením svého druhu v ČR.

O společnosti:
Majoritním vlastníkem společnosti Obyvatelé.cz s.r.o. je investiční společnost Clareo a.s. Společnost Clareo a.s. je vlastněna skupinou českých a slovenských soukromých investorů a aktivně vyhledává investiční příležitosti v oblasti malých a středních start-up projektů nejen v prostředí internetu.