Hlavní navigace

Obyvatele Ulice čekají tento týden perné chvilky!

[Tisková zpráva] Předprázdninové díly nejoblíbenějšího denního nekonečného seriálu Ulice, které TV Nova odvysílá tento týden, budou událostmi, novinkami a dějovými zvraty doslova nabité. Diváci se rozhodně mají na co těšit!

Sdílet

Praha 22. června 2010 – Zítřejší den bude pro rodinu Nekonečných ve znamení nejen velkého loučení, ale zároveň také očekávání a dalších plánů do nového života. A tak se Kateřina Nekonečná v podání Lenky Vlasákové, Boris Nekonečný (Andrej Hryc), Thea Nekonečná (Kristýna Podzimková), Libuška Nekonečná (Zuzana Vejvodová), Borisek, kterého ztvárňuje Vladislav Rousek, a Pepina Nekonečná v podání Nikoly Říhové rozloučí s místními štamgasty U Henryho, se sousedy a obyvateli Ulice, a vydají se na cestu do Francie. Loučení Libušky a Matěje, kteří se téměř celé léto neuvidí, bude pro oba trochu těžké, ale několik týdnů uteče a budou opět spolu… Před odjezdem rodiny Nekonečných čeká Libušku ještě jedna důležitá věc, a to opatrně sdělit Boriskovi, kdo je jeho pravý táta. Jaká bude jeho reakce?

Také čtvrteční díly Ulice se ponesou ve znamení dějových zvratů! V Ulici se objeví muž, který bude Nyklové nápadně připomínat Pepana! Že to je opravdu Pepan pozná nejen celá hospoda, ale také osazenstvo kadeřnictví, kde shodou okolností Simona díky indispozici z předchozího dne není. Jaké bude její setkání po roce s manžílkem, který jí utekl a nechal ji tu s obrovským dluhem, a proč se vlastně vůbec do Ulice vrátil, by si diváci rozhodně neměli nechat ujít!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).