Hlavní navigace

Oceneni CA Clarity na Gartner PPM Summit 2006

[Tisková zpráva] Praha, 22. prosince 2006 – Společnost CA obdržela na evropské konferenci Gartner Project and Portfolio Management (PPM) Summit 2006 za svůj systém CA Clarity ocenění Nejlepší řešení, Nejlepší dodavatel a Nejlepší prezentace. Společnost CA tak již třetím rokem po sobě zvítězila v kategorii Nejlepší řešení a Nejlepší dodavatel na evropské konferenci. Řešení CA Clarity navíc na konferenci Gartner PPM Summit již pošesté v řadě získala minimálně jedno z hlavních ocenění.

Sdílet

Ocenění sledují dodavatele technologií a služeb a jejich řešení, programy, služby a podporu a o jejich udělení hlasují účastníci konference, jimiž jsou převážně podnikoví IT ředitelé, jež mají na starosti zavádění PPM.

„Tyto ceny představují kvalifikovaný názor lidí, kteří se PPM prakticky zabývají a kteří dva dny sledovali prezentace dodavatelů a analytiků včetně prezentací technologií od všech významnějších konkurentů,“ uvádí Carl Landers, viceprezident pro marketing produktové řady Clarity společnosti CA. „Skutečnost, že tito vedoucí pracovníci zvolili ve všech třech kategoriích společnost CA je pro nás nejvyšším oceněním, kterého jsme mohli na letošním PPM Summitu dosáhnout.”

CA Clarity získalo na posledních šesti Gartner PPM Summitech následující ocenění:

  • Nejlepší řešení, Nejlepší dodavatel a Nejlepší prezentace, Evropa 2006
  • Nejlepší řešení a Nejlepší strategie, Severní Amerika 2006
  • Nejlepší řešení a Nejlepší dodavatel, Evropa 2005
  • Nejlepší dodavatel a Nejlepší strategie, Severní Amerika 2005
  • Nejlepší řešení a Nejlepší dodavatel, Evropa 2004
  • Nejlepší dodavatel, Severní Amerika 2004

O CA Clarity
CA Clarity, přední řešení na trhu řízení IT (IT Governance), dříve známé jako Niku, je nástroj, který IT oddělením umožňuje dosahovat špičkového výkonu, založeného na vyšší integraci s činností podniku a větších možnostech při dosahování maximální efektivity. Systém Clarity v sobě zahrnuje plánování, řízení poptávky, správu projektů, plánování zdrojů a řízení času a nákladů. Již více než 450 000 uživatelů ve 450 firmách se při řízení IT spoléhá právě na systém Clarity a ve stále větší míře ho využívá též k řízení vývoje nových produktů.