Hlavní navigace

Ocenění pro Polycom SoundPoint IP 550 Desktop Phone

[Tisková zpráva] Společnost Polycom získala další z dlouhé řady ocenění, o které se tentokrát se tentokrát zasloužily její VoIP produkty. Konkrétně se jedná o zařízení Polycom SoundPoint IP 550 Desktop Phone, jemuž bylo uděleno prestižní ocenění 2008 VON Magazine Innovator Award, které je každoročně určeno pro nejpokročilejší produkty z oblasti IP telefonie a hlasové komunikace po Internetu.

Sdílet

Polycom SoundPoint IP 550 je VoIP audiotelefon s podporou SIP a Polycom HD Voice, který dokáže obsluhovat až čtyři linky a dvě volání na jednu linku. Mimo jiné dále nabízí funkce full-duplex handsfree, potlačení echa, potlačení šumu a automatické vyrovnání úrovně. Ke snadnému a intuitivnímu ovládání přispívá LCD displej s rozlišením 320×160 bodů. Zařízení je dále vybaveno dvouportovým 10/100 Ethernet switchem včetně podpory pro napájení IEEE 802.3af Power over Ethernet (PoE).

„Ocenění VON Magazine Innovator Awards jsou určena těm nejlepším a nejpokrokovějším společnostem působícím v oblasti internetové komunikace a my jsme potěšeni, že jsme mezi vítězné firmy mohli zařadit společnost Polycom“, uvedl Bill Sell, vydavatel VON Media Group. „Polycom SoundPoint IP 550 byl výběrovou komisí jednomyslně zvolen jako vítěz, jakožto produkt, který jasně předčil velké množství ostatních přihlášených zařízení“.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).