Hlavní navigace

Ocenění pro tiskové ovladače Xerox

[Tisková zpráva] Praha, 16. října 2008 - Dva tiskové ovladače, představené letos v srpnu společností Xerox, získaly ocenění „Technological Innovation Award“ od společnosti Industry Analysts, která se zaměřuje na výzkum trhu v oblasti automatizace kanceláří.

Sdílet

Industry Analysts ocenil tiskové ovladače Global Print Driver a Mobile Express Driver společnosti Xerox za zjednodušení správy tisku pro oddělení IT a za jednodušší tisk z různých míst pro koncové uživatele. Schopnost ovladačů podporovat konkurenční tisková zařízení a téměř všechny tiskárny a multifunkční zařízení (MFP) Xerox hrála při udělování ocenění klíčovou roli.

„Krása technologií spočívá v tom, že zjednodušují život,“ řekl Ted Needleman, senior technical director divize Technical Services společnosti Industry Analysts. „Ovladače Xerox pracují bez ohledu na výrobce tiskárny a navíc nemusíte strávit spoustu času jejich nastavováním. Xerox celý proces zjednodušil.“

S ovladačem Xerox Global Print nemusí administrátoři instalovat konkrétní ovladače pro každou tiskárnu a multifunkční zařízení, které zprovozňují. Výsledkem je jednodušší instalace a správa a nižší náklady. Administrátoři navíc mohou ještě před instalací ovladačů uživatelům nakonfigurovat základní nastavení pro tisk. Na rozdíl od konkurenčních ovladačů podporuje Global Print síťové výrobky Xerox i jiných značek, které používají standardy PostScript, PCL 5 a PCL 6.

„Toto ocenění potvrzuje zaměření Xeroxu na dodávání řešení, která skutečně pomáhají našim zákazníkům zjednodušit procesy, zvýšit produktivitu a dosáhnout lepších výsledků,“ řekl Rick Dastin, prezident, Xerox Office Group. „Nabídka těchto bezplatných ovladačů je jen jedním ze způsobů, jak Xerox určuje technologický vývoj a předpovídá potřeby zákazníků.“

Ovladač Xerox Mobile Express umožňuje mobilním pracovníkům v rozsáhlých areálech nebo na cestách tisknout na jakékoliv síťové tiskárně nebo multifunkčním zařízení – ať se jedná o značku Xerox či nikoliv. Pro použití ovladače Mobile Express se uživatelé jednoduše připojí do sítě, vyvolají intuitivní obrazovku nastavení tisku, která automaticky vyhledá všechny dostupné tiskárny, zvolí tiskárnu a stisknou „tisk“. Navíc všechny jedenkrát vybrané tiskárny či multifunkční zařízení se ukládají do seznamu tiskáren a zjednodušují jejich budoucí použití. S ovladačem Mobile Express jsou pryč doby, kdy se museli kontaktovat IT manažeři kvůli připojení tiskárny.

Ovladač Mobile Express Driver je nyní dostupný i v českém jazyce. Oba ovladače je možné zdarma stáhnout na webových stránkách společnosti Xerox: Mobile Express Driver, Global Print Driver.

XEROX CZECH REPUBLIC prodává na našem trhu publikační tiskové systémy, černobílé a plnobarevné multifunkční kopírovací stroje s faxy a tiskárnami, velkoformátové stroje a tiskárny, stejně jako software pro document management. Ke všem strojům dodává Xerox i spotřební materiál a poskytuje kompletní servis a údržbu. Do nabídky firmy rovněž patří celá škála služeb v oblasti tvorby, zpracování, archivace a řízení toku dokumentů s cílem eliminace investičních nákladů a úspory personálních a provozních nákladů zákazníka a zefektivnění jeho obchodních procesů. Těmto službám se věnuje samostatná divize XGS (Xerox Global Services).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).