Hlavní navigace

Firemní data na mail, file a gateway serverech ochrání ESET Server Security

[Tisková zpráva] ESET uvedl na trh novou verzi produktové řady ESET Server Security pro Linux/BSD/Solaris. Serverová řešení ESET zaručují zabezpečení firemních sítí na různých vstupních bodech a poskytují ochranu proti všem druhům počítačových hrozeb.

Sdílet

Nové serverové řešení ESET Server Security pro Linux/BSD/Solaris využívá technologii ThreatSense®, která má ve verzi 3.0 optimalizované jádro, čímž je zaručena vysoká rychlost skenování a vynikající proaktivní detekce. Samozřejmostí je kompatibilita s ESET Remote Administrator v2.0.

ESET Mail Security kontroluje e-maily a jejich přílohy zpracovávané poštovními servery. Protože e-mail je jednou z nejfrekvento­vanějších cest, kterými do počítačových systémů pronikají infiltrace, je ve firemním prostředí důležité elektronickou poštu chránit.

Klíčové vlastnosti:

  • Rozšířená podpora agentů (Zmailer, Postfix, Sendmail, Qmail, Exim, Kerio Mail Server atd.) a platforem (k Linux a FreeBSD přibyly NetBSD a Sun Solaris)
  • Transparentní skenování umožňuje kontrolu protokolů POP3, SMTP a IMAP

ESET Gateway Security kontroluje soubory přenášené přes brány sítě či proxy servery. Protože jedním z častých kanálů průniku infiltrací do počítačových systémů jsou internetové prohlížeče, myslí každá zodpovědná firma na ochranu HTTP a FTP bran před všemi aktuálními i budoucími hrozbami.

Klíčové vlastnosti:

  • Rozšířená podpora platforem a systémů
  • Technologie částicového skenování zaručuje bezpečnou a rychlou kontrolu velkých HTTP downloadů

ESET File Security kontroluje soubory uložené na souborových serverech. K nejvyšším prioritám bezpečnostní IT politiky každé firmy patří ochrana souborů, a proto by firemní klienti měli myslet na zabezpečení ochrany informací na souborových serverech.

Klíčové vlastnosti:

  • On-demand kontrola je jednorázová kontrola souborového systému spouštěná z příkazového řádku a on-access kontrola (nepřetržitá kontrola souborového systému)
  • Podpora 32 a 64bitových systémů

O společnosti ESET
Firma ESET, která byla založena v roce 1992, je světovým producentem bezpečnostního software pro firemní klientelu i koncové uživatele a věnuje se boji proti vznikajícím počítačovým hrozbám. Produkty ESET patří mezi nejpokročilejší bezpečnostní softwarová řešení na světě, což je možné prokázat řadou prestižních ocenění. Společnost ESET byla firmou Deloitte jmenována Technology Fast 500, má rozsáhlou síť partnerů včetně takových společností jako jsou Canon, Dell a Microsoft. ESET má sídlo v Bratislavě na Slovensku, pobočky v Praze, v Bristolu, Buenos Aires, San Diegu a je reprezentována ve více než 100 zemích světa.