Hlavní navigace

Óčko má novou moderátorku – Terezu Nvotovou

[Tisková zpráva] Praha, 27. dubna 2009 – Nadžánrový hudební magazín Knokaut má novou moderátorku. Vedle Pavla Kučery ho bude moderovat slovenská herečka, dokumentaristka a občasná dýdžejka Tereza Nvotová.

Sdílet

Trnavská rodačka, která už pět let žije v Praze, kde studuje dokumentaristiku na FAMU, bude poprvé moderovat Knokaut na Óčku v pondělí 27. dubna od 19 hodin. Tereza Nvotová se objevila v několika filmech, i když to není profese, do které by vkládala veškeré své naděje. Na svém kontě už má Tereza Nvotová úspěšný dokument Ježíš je normální, který natočila mezi členy Triumfálního centra víry. Cítí se být především dokumentaristkou, ale pokud přijde zajímavá nabídka, je ochotná zkusit cokoliv.

Podobně se dostala i k moderování magazínu Knokaut na Óčku. „Dýdžejovala jsem na jedné párty a ve čtyři ráno jsem začala něco hučet do mikrofonu a v tom přišel Pavel Kučera a nabídl mi, abych s ním moderovala Knokaut. Souhlasila jsem, protože hudbu, o které pořad je, poslouchám a setkání s kapelami bude jistě zajímavé,“ popisuje začátek své moderátorské kariéry na Óčku Tereza Nvotová. Nadžánrový hudební magazín Knokaut má premiéru na Óčku každé pondělí v 19 hodin. Reprízuje se pak v pátek v 0:30. Tým, který vytváří magazín Knokaut, o sobě říká, že se snaží zasazovat komerční kultuře ránu mezi oči. Pořad Knokaut zajímá všechno, co je nové, neotřelé a dere se na své místo na slunci. Tereza Nvotová bude moderovat Knokaut střídavě s Pavlem Kučerou, bude dělat rozhovory s muzikanty, uvádět hudební klipy a zvát diváky na zajímavé koncerty.

Více najdete na www.ocko.tv