Hlavní navigace

Óčko s novým programem

[Tisková zpráva] V Praze dne 19.10.2010 Ve vysílání hudební televize Óčko dochází koncem října k programovým změnám. V říjnu končí vysílání některých moderovaných žánrových pořadů, a to Knokaut, Frisbee, 5.element a Madhouse.

Sdílet

„Ke zrušení těchto pořadů jsme přistoupili, po více jak šesti letech vysílání, z důvodu dlouhodobě nižší sledovanosti oproti ostatním pořadům. Zároveň je to příprava na výraznější programové změny ve vysílacím schématu Óčka, které jsou plánovány na první polovinu roku 2011“, říká programová ředitelka Óčka Silvie Pecková.

Ve středu 20. října startuje na Óčku nový výukový seriál „ Poker Stars škola pokeru“, který bude diváky v celkem 20 dílech seznamovat s pravidly stále oblíbenější karetní hry poker. Každý díl bude mít cca 5 min a bude vysílán každý den v premiéře a dvou reprízách v časech 22,20 hod , 23,40 hod a 0,20 hod. Pořadem bude provázet moderátor Óčka Jakub Kuba a profesionální pokerový hráč Martin Hrubý. Sponzorem seriálu se stala firma Poker Stars. Prostory k natáčení poskytl Óčko Poker Club.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).