Hlavní navigace

ÓČKO ZÍSKALO LICENCI!

[Tisková zpráva] Rada pro rozhlasové a televizní vysílání udělila v úterý 4. dubna 2006 prvních šest licencí na digitální vysílání. Licenci v multiplexu C získala i hudební televize Óčko.

Sdílet

"Je to příjemná zpráva a ocenění dobrého projektu. Udělení licence na digitální vysílání je pro Óčko nejhezčím dárkem, který mohlo ke svým podzimním čtvrtým narozeninám dostat. Licence nám umožní další pokrytí České republiky signálem a diváci tak získají nový atraktivní program. Už teď můžeme slíbit další nové pořady,“ říká Jiří Balvín, generální ředitel hudební televize Óčko.

Hudební televize Óčko má stoupající trend vývoje sledovanosti.

Týdenní sledovanost dosáhala v únoru čísla 300.000 diváků (o 17.500 diváků více než v lednu 2006). Měsíční sledovanost stoupla na rekordních 531.000 diváků (oproti lednu přibylo Óčku více než 43.000 diváků). Óčko tak každý měsíc potvrzuje svou pozici nejsledovanější neterestrické televize.

V současné době lze Óčko naladit v rámci experimentálního dočasného vysílání v multiplexu C (Praha – 64. kanál, Brno a okolí – 25. kanál) a dále v multiplexu B společnosti Czech Digital Group (46. kanál). Mimo to lze Óčko sledovat volně přes satelit ASTRA a na internetu (na adrese http://ocko.id­nes.cz/stream­.asp). Program přebírá velká většina kabelových operátorů v České republice.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).