Hlavní navigace

Od února dostanou diváci každý den porci Ulice navíc

[Tisková zpráva] Denně porce Ulice navíc! Od pondělí 5. února začíná Ulice každý všední den již v 18:30. Další novinkou je zbrusu nová znělka a v nejbližších týdnech i nové webové stránky.

Sdílet

Každý den více Ulice, to je stále častější divácká žádost, podložená čísly sledovanosti, které například v prosinci 2006 v průměru představují podíl na sledovanosti v hodnotě 52,12 % (kategorie 15 – 54 let) a v kategorii 15 – 24 let dokonce neuvěřitelných 67,65 % podílu na sledovanosti. Průměrný počet diváků v kategorii dospělí 15+ za měsíc prosinec loňského roku tedy činil 1 498 tisíc. Na základě divácké oblíbenosti se televize Nova rozhodla přidat na každý den, kdy se seriál vysílá, porci Ulice navíc.

„Vzhledem k výrobní náročnosti a vytíženosti prvotřídních herců seriálu Ulice se nám zatím nedaří vyrábět dva plnostopážové díly na každý všední den. Rozhodli jsme se divákům od pondělí do pátku zatím nabídnout ke stávajícímu dílu ještě jeden navíc, tento druhý díl pak bude o patnáct minut kratší. Více nám časové dispozice herců a prostory ateliérů v tento moment nedovolují. Jedná se pouze o první krok, naším cílem je dosáhnout dvou plnostopážových dílů,“ řekl Michal Reitler, výkonný producent seriálu.

„Formát daily soap, kterým Ulice je, ve světě dodržuje půlhodinovou stopáž. Když po nás diváci i naše vedení chce víc, raději směřujme ke dvěma standardním dílům za sebou, než k prodloužení dílu stávajícího. Se dvěma díly se navíc bude snadněji nakládat při reprízách nebo třeba při prodeji do zahraničí, “ dodává šéfproducent seriálu Radek Bajgar.

5. února v 18:30 tedy denní nekonečný seriál Ulice čekají hned dvě premiéry – porce navíc a nová znělka. Ulice každý všední den v 18:30 hodin.