Hlavní navigace

Od září povede Atlas Pavel Doležal

[Tisková zpráva] (Praha, 7. srpna 2007) Od 3. září 2007 bude novým generálním ředitelem společnosti Atlas.cz stávající finanční a provozní ředitel společnosti Pavel Doležal. Současný ředitel společnosti David Duroň nastupuje v září do společnosti Vodafone jako marketingový ředitel segmentu nefiremních zákazníků.

Sdílet

„Atlas za poslední 2 roky urazil obrovský kus cesty a opět si vydobyl svou historicky dobrou pověst jak mezi uživateli, tak i mezi obchodními partnery. Mým hlavním cílem bude v nastoupeném trendu pokračovat a společně s celým manažerským týmem plnit prostřednictvím Atlasu přání a očekávání všech českých i slovenských uživatelů internetu“, uvedl Pavel Doležal, který je v Atlasu od roku 2005. Do Atlasu přišel s řadou zkušeností z finanční oblasti. Před Atlasem působil ve společnosti Immorent ČR, kde zastával pozici manažera daňového oddělení. Před tím působil v auditorských společnostech Arthur Andersen k.s. a KPMG ČR s.r.o. v daňovém oddělení jako daňový poradce.

V loňském roce Atlas prošel několika významnými změnami, které významně upevnily jeho pozici v tzv. velké portálové trojici. Bylo to nastartování sítě regionálních obchodních zástupců, nová personalizovaná domovská stránka portálu, změna stylu řízení, exkluzivní spolupráce s ICQ či spolupráce s televizí Prima nebo společností Vodafone. Začátkem letošního roku si Atlas vybral svou vlastní strategii, interně nazvanou Atlas+, kterou se bude na trhu odlišovat od ostatních portálů. Spočívá v zaměření se na konkrétní cílovou skupinu, jejich potřeby na internetu a kvalitu. Mezi viditelné výsledky této strategie patří například nové amapy.cz, Atlas firem, magazín Pikant.cz, Email či nové vyhledávání, které je realizováno na technologické platformě společnosti Seznam.cz.

„Pavla jsem si vybral a doporučil ho jako svého nástupce zejména pro jeho manažerské kvality a jsem přesvědčen, že bude úspěšně pokračovat v dalším naplňování nové vize společnosti,“ říká generální ředitel společnosti David Duroň.

Oba manažeři v měsíci srpnu vytvoří tandem, ve kterém si budou postupně předávat všechny kompetence, zodpovědnosti a projekty tak, aby bylo zachováno jejich plynulé fungování i nadále. V průběhu září nahradí Pavel Doležal Davida Duroně také ve funkci člena představenstva.