Hlavní navigace

Odborníci ocenili webové stránky myAVIS.cz

[Tisková zpráva] Vydavatelství CPress Media vyhlásilo v Brně 4. listopadu 2009 výsledky druhého ročníku soutěže Nejlepší firemní web z oblasti IT. Společnost KVADOS Mobile Solutions s.r.o. si odnesla speciální redakční cenu za web www.myavis.cz. V klání byla hodnocena především odborná úroveň stránek, zejména z hlediska SEO, copywrittingu, grafiky a celkové použitelnosti a byznysového pohledu na web.

Sdílet

„Pochvalu zaslouží videoprezentace a celková přehlednost,“ uvádí Pavel Knapp, porotce ze společnosti Blue Pixel, s.r.o. Souhlasí s ním i Martin Mareček, který v porotě zastupoval firmu čekit s.r.o. „Prezentace softwarové aplikace myAVIS je přehledně zpracována. Animace na úvodní stránce představuje ve zkratce všechny produkty. Pro uživatele budou určitě přínosné videoprezentace produktů.“

Porota byla složena z redakcí vydavatelství Computer, Živě, Connect a BIZ a z odborníků firem BluePixel, s.r.o., čekit s.r.o. a Shean s.r.o., které se zabývají webovými řešeními. Vydavatelství vyhlásilo soutěž už podruhé v době konání veletrhů Invex a Digitex, kde ji také své ploše v pavilonu B prezentovalo.

„Mám radost, že dokážeme uspět nejen s řešením myAVIS jako takovým, ale i s jeho prezentací. Naše investice a úsilí do vytvoření videoprezentací výrazně pozvedlo informační a profesionální hodnotu našeho portálu. Opět se potvrzuje, že jsme na špičce segmentu ve všech ohledech,“ říká k ocenění Petr Gregor, výkonný ředitel KVADOS Mobile Solutions s.r.o. První místo získal po celkovém sečtení všech hlasů web www.fg.cz firmy FG Forest, a. s.

O společnosti KVADOS Mobile Solutions s.r.o.
Společnost KVADOS Mobile Solutions s.r.o. vyrábí a dodává informační systém myAVIS™ určený k řízení mobilních zdrojů. Společnost aktivně působí na trzích celé Evropy prostřednictvím vlastních obchodních zastoupení a rozsáhlé sítě obchodních partnerů. Mezi klienty patří především společnosti působící v sektoru obchodním, distribučním, servisním a logistickém.

KVADOS Mobile Solutions s.r.o. je důležitým partnerem řady dalších společností, například Microsoft Gold Certified partner s kompetencemi Mobility Solutions a ISV Software Solutions, dále Hewlett Packard Preferred Partner 2009 se statutem ATeC – Autorizované technologické centrum HP, T-Mobile Solution TOP Partner a certifikovaným obchodním partnerem O2 Telefonica pro mobilní aplikace.

myAVIS™ je rodina mobilních informačních systémů pro uživatele, kteří většinu svého pracovního času tráví mimo kancelář. Řešení myAVIS™ je navrženo především pro prodejní, servisní, marketingové a distribuční společnosti a umožňuje u všech zákazníků společnosti efektivní řízení obchodních a servisních procesů. K jeho nejvýznamnějším oceněním patří pětinásobné vítězství v prestižní soutěži Microsoft Awards.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).