Hlavní navigace

Odcestujte na setkání jazyků světa s LINGUEO

[Tisková zpráva] Rok 2008 byl vyhlášen OSN mezinárodním rokem jazyků. Cílem tohoto roku je podpora jazykové rozmanitosti. Ať se týče cestovatele ztraceného v Indii nebo českého byznysmena pracujicího v Číně, oba si rychle uvědomí, že bez toho, aby ovládali místní jazyk, není možné, plně využít jejich pobytu v cizině. Výuka cizích jazyků je tedy výzvou pro soukromé osoby i profesionály, kteří přejí se otevřít jiným kulturám. Proto, díky inovujicímu řešení, LINGUEO podporuje výuku regionálních a národních jazyků, což Vám umožní naučit se jazyk takový, jak je opravdu mluvený.

Sdílet

Pojetí je jednoduché: spojení studentů a učitelů z celého světa za pomoci web‐kamery. Konverzace jsou o to více účinnější, jelikož si student vybere svého učitele v závislosti na tom, jaké má zájmy a jak si je se svým učitelem podobný. Přímé výměny se stávají opravdovými mítynky kulturní imerze.

Webstránky jsou určeny jak studentům, kteří si přejí naučit se jazyk mluveným po celém světě (angličtina, francouzština, španělština…) tak lidem, kteří chtějí objevit méně rozšířený národní jazyk jako hebrejština nebo švédština.

K zaručení kvalitní služby, LINGUEO nabízí svým uživatelům vyhledávač dle několika kritérií a virtuální třídu začleňující veškeré mediální prostředky potřebné k výuce jazyka. Učitelé jsou hodnoceni studenty a ti nejlepší obrdží známku kvality od týmu LINGUEO.

Není potřeba instalovat žádný program. Web‐kamera a mikrofon dovolují studentovi volně hovořit s jeho vybraným učitelem z kteréhokoliv koutu světa! Studenti platí pouze skutečnou délku kurzu dle hodinového tarifu uvedeného učitelem. Ať se připravujete k obdržení diplomu z cizího jazyka nebo chcete jednoduše jen diskutovat, můžete využít kurzů, které jsou přizpůsobeny vašim potřebám již od 10 euro za hodinu.

LINGUEO je také možnost pro všechny, stát se učitelem a představit ostatním svůj jazyk a kulturu hravým způsobem a být za to odměňován.

Od zahájení zkušebních stránek 8. září 2008, slogan „Mluv jako já“ byl adoptován více než 200 mezinárodními učiteli, kteří se nedočkavě chtěli podílet na tomto dobrodružství a pomohli s překladem stránek do 11 jazyků!