Hlavní navigace

Oddělení telco a utilit firmy ANECT povede Heran

[Tisková zpráva] Martin Heran se stal v květnu vedoucím oddělení telekomunikací a utilit ve společnosti ANECT. Na pozici nahradil Víta Pastorka, který odešel do společnosti Sodexo. Martin Heran bude mít na starosti další rozvoj oddělení a bude se podílet i na zajištění zakázek z oblasti telekomunikací a utilit.

Sdílet

Martin Heran vystudoval Střední průmyslovou školu elektronickou v Praze se zaměřením na telekomunikace. Poté se účastnil řady kurzů, kde získával znalosti a dovednosti z oblasti obchodu, řízení projektů či lidských zdrojů. V roce 2008 absolvoval Manažerskou akademii v rámci společnosti GTS Novera.

Do ANECTu přichází ze společnosti Vegacom, kde působil na pozici obchodního ředitele se specializací na klíčové zákazníky. V letech 2007 až 2009 pracoval ve společnosti GTS Novera, nejdříve jako produktový manažer a později jako manažer pro klíčové zákazníky, kde se zabýval akvizicí nových projektů. Má zkušenosti s vedením pracovního týmu i komunikací se zahraničními partnery.

Martin Heran (29) je svobodný. Hovoří anglicky a mezi jeho zájmy patří golf, Formule 1 a fotbal.

O společnosti ANECT a.s.
ANECT je předním dodavatelem profesionálních řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií. Od svého vzniku se společnost orientuje na komplexní dodávky v oblasti komunikačních systémů a výstavby multiprotokolových počítačových sítí pro středně velké a velké zákazníky. Nabídka služeb společnosti ANECT zahrnuje analýzy, konzultace, poradenství, technické návrhy, zpracování projektů, projektové řízení, instalace technologií, záruční a pozáruční servis, servisní pohotovost, technickou podporu a školení uživatelů. V rámci zajištění kvality komplexních služeb zákazníkům je ANECT partnerem předních světových firem, které se pohybují v oblasti informačních technologií a počítačových sítí. ANECT dosáhl významné pozice mezi IT firmami získáním nejvyšších úrovní certifikací u svých klíčových partnerů. K zákazníkům firmy ANECT patří velké společnosti a organizace jako ministerstva, banky, pojišťovny, poskytovatelé služeb a mnoho dalších.

Více informací o společnosti lze nalézt na stránkách www.anect.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).