Hlavní navigace

Odhalení pokračují

[Tisková zpráva] Pozitivní ohlasy diváků, posluchačů i návštěvníků webu Odhalení, podpořené zájmem České televize, nás přiměly pokračovat ve sledování života goril v pražské zoo. Týden co týden se tak budete moci setkávat s Richardem, Shindou, Kijivou, Kambou i malou Mojou na televizních obrazovkách v magazínu „Týdeník Odhalení“. Půjde o trochu jiný formát, než tomu bylo doposud, stále však budeme přinášet sestřihy toho nejzajímavějšího z pavilonu, povídání s vědci, informace z volné přírody a další. Těšit se můžete také na novinky.

Sdílet

Každý čtvrtek budeme vysílat o gorilách na stanici Český rozhlas Leonardo. Zaměříme se více na zprávy o gorilách v Africe a v zoologických zahradách po celém světě. Nezapomeňte si nás naladit na www.rozhlas.cz/le­onardo. Televizní Týdeník Odhalení bude vysílán každý čtvrtek v pořadu Dobré ráno na ČT1 v obvyklých časech, tedy v 6,40, v 7,40 a v 8,40 hod. První „Týdeník Odhalení“ uvidíte již tento čtvrtek, tedy 9. 2. 2006.

V souladu s naším hlavním cílem, kterým je podpora záchrany goril ve volné přírodě, bude součástí našeho „Týdeníku Odhalení“ soutěž o ceny s logem Odhalení. V každém „Týdeníku“ vyhlásíme novou otázku a diváci mohou soutěžit prostřednictvím zasílání sms. Výtěžek ze zaslaných sms bude věnován na záchranu goril ve volné přírodě v Africe. Více se o pravidlech soutěže dozvíte na www.rozhlas.cz/od­haleni.

Stále můžete přispět také koupí našich výrobků s logem Odhalení, které si můžete zakoupit v prodejně Radioservisu na Vinohradské 12 či prostřednictvím e-shopu na našich webových stránkách. Kniha a DVD budou na trhu v průběhu měsíce března.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).