Hlavní navigace

Odolné notebooky GETAC v nabídce AT Computers

[Tisková zpráva] Ostrava, 2. 8. 2007 – Společnost AT Computers, přední distributor IT a největší český výrobce a dodavatel kvalitních počítačů, oznámil rozšíření své produktové nabídky o odolné notebooky renomované značky GETAC.

Sdílet

Notebooky GETAC jsou odolné proti prachu i vodě. Proto se uplatňují jak v armádě, tak i v jiných oborech s vysokými nároky na odolnost a spolehlivost – stavebnictví, lesní správa, průmyslová výroba, bezpečnostní nebo rozvážkové služby. Jsou ideálním řešením pro práci v terénu, těžkých provozech a všude tam, kde již běžný notebook kvůli své konstrukci nestačí. Všechny notebooky GETAC jsou certifikována podle vojenských standardů MIL-STD 810F, případně i MIL-STD 461E.

Běžnými součástmi, které tato zařízení obsahují jsou, kromě výkonných procesorů Intel Pentium M a Intel Core Duo i displaye se zvýšeným jasem, nárazuvzdorné uložení součástí, kryté vnější porty, GSM modemy atd. Navíc mohou být vybaveny voděodolnou podsvícenou klávesnicí, vyhříváním pro venkovní teploty až do –20°C či čtečkou otisku prstu. To vše je zabaleno v pevných lehkých šasi z hořčíkových slitin a dodáváno se dvou- nebo tříletou zárukou. Notebooky je možno rozšiřovat a doplňovat dle přání zákazníka, díky flexibilním konfiguracím.

O společnosti GETAC
Odolné produkty značky GETAC splňují požadavky armády, policie, bezpečnostních služeb, těžkého i těžebního průmyslu, stavebnictví, a dalších náročných uživatelů již skoro 20 let. Kvalitní vývojové i výrobní zázemí MiTAC Computing Group, jednoho z největších světových výrobců průmyslových počítačů, umožňuje stát dlouhodobě na špici ve své třídě.

O společnosti AT Computers
AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem přes 6,5 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů a notebooků. Více informací najdete na: www.atcomp.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).