Hlavní navigace

Odpolední Televizní noviny nejsledovanější od podzimu 2007

[Tisková zpráva] Nejvyšší podíl na sledovanosti od podzimu 2007 zaznamenaly včerejší Odpolední Televizní noviny. V cílové skupině 15+ je sledovalo plných 61,42 % diváků z těch, kteří se v tu dobu dívali na některý z televizních programů. Odpolední Televizní noviny tak opět porazily hlavní zpravodajské relace konkurenčních televizí.

Sdílet

Praha 18. února 2008 – Odpolední Televizní noviny, které Nova vysílá každý všední den v 17 hodin a moderuje je oblíbené duo Renáta Czadernová a Pavel Dumbrovský, zaznamenaly včera nejúspěšnější podíl na sledovanosti od podzimu loňského roku.

V cílové skupině 15+ je sledovalo 61,42 % diváků z těch, kteří se rozhodli prožít čtvrteční večer ve společnosti televizních obrazovek, což v přepočtu znamená, že si je nenechalo ujít 1170000 lidí. V kategorii diváků 15 – 54 let dosáhly Odpolední Televizní noviny rovněž výborného výsledku, podíl na sledovanosti v této věkové skupině byl 58,76 %.

Největší úspěch měla včerejší zpravodajská relace u ženského publika věkové skupiny 25 – 34 let, sledovalo ji neuvěřitelných 69,42 % divaček tou dobou u televizních obrazovek.

Odpolední Televizní noviny, zpravodajská relace, která se zabývá především nejaktuálnějšími událostmi v regionech, zajímavostmi a kriminalitou, ale neopomíjí ani dopravní zpravodajství a nabízí i přehled počasí na nejbližší dny, vysílá TV Nova od 5. února 2007 každý všední den od 17 hodin.