Hlavní navigace

Odpovědi.cz od 1. září v ostrém provozu

[Tisková zpráva] ODPOVĚDI.cz jsou komunitní portál, který pomáhá odpovídat na položené otázky. Každý návštěvník webu může položit libovolný dotaz a získat odpověď od ostatních uživatelů. Denně přibývají desítky nových otázek, na ještě více je odpovídáno.

Sdílet

Provozovatelem serveru je internetová společnost ASPA, a.s. Její tržby v roce 2008 dosáhly 217 mil. Kč. Pro letošní rok počítá se zvýšením tržeb o 10 %. Manažer pro internetové projekty firmy ASPA, a.s. Tomáš Pětivoký zdůvodňuje, proč ODPOVĚDI.cz vznikly.: „Ve vyspělých internetových zemích téměř polovina populace používá webové stránky, kde na zadané otázky z různých oborů odpovídá komunita uživatelů. V ČR se podobnou službu zatím nikomu masově rozšířit nepodařilo.“

V prvních týdnech zkušebního provozu měly ODPOVĚDI.cz přes 50 000 návštěvníků. To potvrzuje, že o službu bude velký zájem. ODPOVĚDI.cz se neustále rozvíjejí a doplňují o nové funkce, jako například „Hlídač“, který zajistí, že žádná otázka nebo odpověď uživateli neunikne. Uživatelé mají možnost označovat otázky, které se jim zdají zajímavé a vyzdvihnout je tak mezi ostatními, a také označit užitečné odpovědi. Server ODPOVĚDI.cz je přehledně řazen do rozličných kategorií umožňující snadnou orientaci.

Ukončení testování portálu je k 31. 8., do plného provozu vstupuje od 1. 9. Zároveň budou spuštěny nové uživatelské funkce, které zpříjemní život komunity.

O ASPĚ:
Provozovatelem serveru ODPOVĚDI.cz je společnost ASPA, a.s. Společnost byla založena v roce 2001. ASPA, a.s. dále provozuje následující internetové projekty: server o internetovém připojení DSL.cz, internetový obchod se zařízením pro bezdrátové sítě WiFi.ASPA.cz a internetové obchody s dárkovým zbožím DÁREK.cz a ZLATO-STŘÍBRO.cz. ASPA, a.s. spravuje rezervační ubytovacím systém HOTELY.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).