Hlavní navigace

Odstartoval první slevový server zaměřený na děti se slevami až 90 procent

[Tisková zpráva] Praha, 8. února 2011 – Hromadné nakupování na internetu se slevou se v Česku nově zaměřuje na dětský svět. První specializovaný server hromadných slev pro děti a jejich rodiče, Odmaminky.cz, nabízí od včerejšího dne slevy až 90 procent na volnočasové aktivity s dětmi, nejrůznější kurzy pro rozvoj dítěte, slevy dětského zboží a slevové akce pro rodiče a nastávající maminky.

Sdílet

Darina Noviková, zakladatelka portálu Odmaminky.cz, říká: “Současná nabídka na trhu hromadných slev je zaměřena spíše na mladší a bezdětnou generaci. Rozhodli jsme se proto tuto mezeru vyplnit a přiblížit možnost zvýhodněných hromadných nákupů na internetu také rodičům s dětmi a nastávajícím maminkám. Tito nás najdou také na Facebooku, kde budeme pravidelně informovat o nejnovějších slevách a zveřejňovat nejlepší fotografie z proběhlých akcí.” 

Princip nakupování na serveru Odmaminky.cz je obdobný jako u většiny slevových serverů  po vzoru amerického Grouponu. Pokud se najde dostatečné množství kupujících, je nabízené zboží či služba prodáno s výraznou slevou. Po uhrazení požadované částky – lze platit převodem nebo kartou – získají kupující voucher, který lze uplatnit po dlouhé období v rozmezí většinou tří až šesti měsíců. Odmaminky.cz rovněž nabízí možnost využít zakoupený voucher jako dárek. Slevy se na serveru obměňují každý den a jejich časová nabídka je omezena.  

“První den provozu našeho serveru nás velmi mile překvapil. Nejen díky exkluzivní spolupráci s portálem eMimino.cz shlédlo naše stránky přes 3.700 návštěvníků a celkově se prodalo na  88 voucherů. Vnímáme to jako jasný signál toho, že specializované slevy pro děti na českém trhu chyběly a že jsme se vydali správnou cestou,” říká Michal Trunkát, spoluzakladatel portálu Odmaminky.cz. 

Cílem serveru Odmaminky.cz je mít především spokojené zákaz­níky, všichni dodavatelé  jsou proto prověřováni a akce sestavovány tak, aby si na své  přišli jak ti nejměnší, tak i jejich rodiče. V nejbližší  nabídce zájemci naleznou například slevy od Holmes Place Academy, Maternity Care na těhotenské plavání v Aqauapalace Praha v Čestlicích, divadla GONG, restaurace Fama Grand nebo obchodu s těhotenskou módou Mamashop. Server rovněž nabízí věrnostní program, se kterým získají ti nejaktivnější nakupující rodiče slevy na další nákup a každý nakupující bonus za nákup a doporučení dalšího zákazníka. 

Více informací na Odmaminky.cz nebo na stránkách Facebook

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).