Hlavní navigace

Odstartujte s Raketu a stańte se Rakeťákem

[Tisková zpráva] Vlna telefonní internetové komunikace otvírá uživateli nové možnosti. S každou novinkou však přichází také problémy. Raketu program byl vytvořen proto, aby tyto problémy vyřešil a otevřel další cestu možné komunikace pro každého užitím nové inovační technologie.

Sdílet

Úvod
Lidská komunikace je velmi komplexní. S přírustem nových technologií přibívá i možností jak jeden s druhým komunikuje. Raketu program byl představován na internetu ve většině případů jako messenger, což je výklad mylný. Raketu je kompletní komunikátor a více. Uživatelé na celém světe začínají být unaveni z množství prográmků které zaplácávají hard drive a registry, mají omezenou funkčnost, vysávají bandwith a ještě ke všemu ohrožují bezpečnost. Představíme Vám Raketu, program jehož technologie tyto problémy vyřeší. Podívejme se v detailu jaké má Raketu přednosti: funkčnost na dialup i na broadband, nabídka funkcí, bezpečnost a inovační technologie, velikost programu, mobilita a online prezence, uživatelská podpora.

Dial up i Broadband
V mnoha člancích čtete věty jako například v jednom článku o Skype: „…i s 56kbps modemem se dovoláte a hovor bude použitelný“ Proč by se měl uživtel spokojit s hovorem takzvaně „použitelným“ jen proto, že má dialup. Raketu funguje na minimum 36 KB internetovém spojení a hovor je absolutně čistý. Možná si říkáte: „koho to zajímá, já mám broadband“. Tento fakt bude zajímat hodně lidí, neboť světová statistika uvadí, že 70% internet uživatelů jsou připojeni na dialup.

Nabídka Funkcí
Také máte velké množství progámků instalovaných na počítači a nebaví Vás stále překlikávat z jenoho do druhého? Raketu nabízí vše v jednom. Zatím co většina komunikačních programů mají limitovanou funkčnost, Raketu spojí s Vašemi kontakty jakýmkoli způsobem. Stačí kliknout pravou myší a vybrat z menu jakým způsobem chcete komunikovat. Raketu nabízí nejen Komunikaci, ale i Informaci a Zábavu. Většina těchto funkcí je uživatelům k dispozici zdarma.

Komunikace – Volejte (zdarma…broadband nebo dialup z počítače na počítač, výborná kvalita…známé funkce: přesměrování hovorů, DND-Neruš, online hlasová schránka…atd)

Konferenční hovory (zdarma… hostujte konferenční hovor až 5 učastníků.) – SMS-Textovky (zdarma…zasílejte SMS textové zprávy. Raketu Vám prozradí co telekomunikační firmy tají.)

Raketu messenger (zdarma…Raketu má vlastní messenger)  – Multi-Messenger Mostík (Yahoo, MSN, AIM, ICQ, Google, Skype), s konferencí (zdarma…užitím Multi-Messengeru, zašlete message aniž by jste měli messengerový program instalovaný na Vašem počítači. ) Přenášení Souborů (zdarma…přenos s možností přenos zpomalit a nebo zrychlit.)

Oznámení o doručení Emailu.(zdarma…po­kud dostanete nový email do Google, Hotmail, nebo Yahoo, Raketu Vás okamžitě informuje notifikačním okénkem přímo na ploše.)

Offline Messaging (zdarma…pošlete offline message kontaktům) Pošlete Rakwave (zdarma…pošlete Rakwave…kontaktujte každého Raketu uživatele, který má tuto funkci nastavenou a najdete si nové kamarády.) RakOut-Dialout (služba placená…volání na pevnou linku nebo mobil)

News/Sports feeds (zdarma…vyberte z menu, vpište slovo a nebo frazi a Raketu najde zprávy, které hledáte.)

Přehled počasí (zdarma…z celého světa, Raketu Vám ukáže aktualní počasí.)

Přehled akcií (zdarma…z světových burz,ceny akcií se 15 minutovým spožděním.)

Automatická Notifikace Cen Akcií (zdarma… notifikaci o pohybu cen akcíí)

Internetové vyhledávání (zdarma )´

Vyhledávání cestování (zdarma…vyhledejte si půjčování aut, lety, hotely, dovolenou.)

Přehrávač médií (zdarma…uplný přehrávač medií)

Podcast reader/manager (zdarma…stahněte si podcast, přehrajte si je, uschovejte si je a nebo se o ne podělte s kamarády. Stáhnutí se dá nastavit předem)

Hrajte hry (zdarma…první ukázku hry najdete na web strance pod sekcí „zábava.)

Prohlížeč ObrázkůPicture Viewer (zdarma…prohlížejte is fotky a k tomu poslouchejte muziku)

Na co se těšit – připravujeme v nové verzi
Raketu uživatelé budou moci vysílat svoje vlastní RadioShow (zdarma), RakIn (volání z telefonu do počítače) a offline hlasovou schránku a další hry…

Velikost programu
Jistě Vás překvapila široká nabídka funkcí v Raketu programu. Ještě víc Vás asi překvapí, že Raketu program se všemi těmito funkcemi je jen 3.4 MB download. Tohle svědčí o schopnosti Raketu programátorů a jejich vize. Velikost programů bude do budoucna vždy otázkou hlavně ve světe mobilní technologie. Pro porovnání, ostatní komunikační programy jsou velikosti okoli 10 MB download a tyto programy umožnují pouze základní komunikaci.

Bezpečnost a inovační technologie
První zájem Raketu je bezpečnost. Bohužel někteří uživatelé tuto otázku velmi podcenují. Pro porovnání technologií zde použijme Skype, už jen proto že je uživatelům známý a hlavně proto že Skype používá technologii, která není nejvhodnější co se týče bezpečnosti uživatele. Pokud se Vám stane, že Vaše firewall v některých případech Raketu nepovolí a vy ji budete muset povilit manuálně, může být uživatelem viděno jako nedokonalost programu. Řekli bychom, že je tomu naopak. V porovnání se Skype, který používa tunelovací technologii a tuneluje firewall, programátoři Raketu s tímto přístupem zásadně nesouhlasí. Jestě vetším problémem jsou supernody, které Skype používá. Raketu inovační technologie tento problém vyřešila. Raketu technologie je čistá p2p technologie. Jednoduše řečeno, Raketu nezneužívá Váš počítač pro komunikaci jiných uživatelů, ale komunikace jde přímou cestou z jednoho počítače do druhého jak to má být. Podle obrázku vidíte jak je komunikace mezi dvěma uživateli jiná pokud používéte Skype a nebo Raketu.

Pro více informací o supernodách, jejich nebezpečí a jak se jich zbavit, čtěte zde: http://www.ra­ketu.com/en/no-supernodes-cz.php

Online prezence
Tým Raketu vypracoval Online Prezenci jakou nemá nikdo jiný. Kromě klikni-a-volej, Raketu také podporuje funkce callto, raketo, IMto, RMto and SMSto přípojky. V Raketu online presenci, uživatelé mohou přidat jejich rakID na internetové stránky, k email podpisu, k nabídce výrobků, na weblog, nebo kamkoliv si přejí tuto informaci uveřejnit. Více o Online prezenci na: http://www.ra­ketu.com/en/on­line-presence-cz.php ´

Mobilita
Vaše Raketu kontakty jsou uschované na našich serverech takže k nim máte přístup kdekoli a kdykoli.

Raketu skutečně podporuje mobilnost uživatele. Můžete zasednout ke počítači kdekoli na světě, který má instalovanou Raketu. Stačí se zapsat a Raketu Vám natáhne Vaše kontakty a patřičné informace. Pak jednoduše odstrańíte Vaše informace-Vaše osobní Raketu data-z počítače jedním kliknutím ještě než se odlogujete.

Sbal-a-běž (Pack-and-go): Raketu také podporuje možnost výtvořit si Raketu kopii z Vašeho počítače na výměnné médium – jako je například USB stick – ten si pak vemete s sebou, zastrčíte do jiného počítače a spustíte Raketu na tomto počítači aniž by jste ji museli instalovat.

Raketu pomoc uživatelům
Vážíme si Raketu uživatelů, a poskytujeme podporu. Odpovíme na každý email doručený na Raketu podporu. Na email odpovíme i v Českém jayzku. Raketu tým vypracoval mnoho pomůcek pro zjednodušení Raketu užívání jako např. Série vizuálních filmů se zvukem, Online manuál, tipy a triky, faq, forum,…atd.

Závěr
Jak vidíte Raketu přináší komunikaci, informaci a zábavu nové generace. Vše je zdarma jak program tak přenášená komunikace (kromě telefonování na pevné linky a mobily) a oproti jiným programům s Raketu nejste omezeni ani časem, polohou, datovým přenosem, ale ani kapacitou Vašeho internetového spojení. Jak asi víte v mnoha článcích jsou popsány pouze výhody programů. Asi si kladete otázku: „Má Raketu nejakou nevýhodu?“ ANO má. Nevýhoda Raketu je, že některým z uživatelů může na první pohled připadat moc složitá. Pokud se ale uživatel podívá na program blíže uvědomí si, že vlastně mnoho Raketu funkčností již zná z jiných aplikací a tak se s Raketu může nakonec rychleji seznámit. A pro ty kteří mají radeji interaktivní návody jsme připravily serii filmů jak na to.

Tohle je pro Raketu pouze začátek…Raketu tým má spoustu dalších nápadů jak obohatit vytvářející se komunikaci budoucnosti.