Hlavní navigace

Oficiální vyjádření společnosti MSI k problému čipových sad Intel pro procesory Sandy BridgeI

[Tisková zpráva] Chyba v čipsetech Intel pro Sandy Bridge

Sdílet

Společnost MSI byla informována společností Intel o chybě v návrhu čipových sad Intel řady 6 pro platformu Sandy Bridge. Podle vyjádření Intelu se chyba týká některých z Intel SATA rozhraní a v průběhu až tří let se může projevit postupnou degradací a sníženou funkčností postižených SATA portů, která může mít dopad na výkon nebo funkci připojených zařízení.

Společnost MSI si na kvalitě a spolehlivosti svých produktů velmi zakládá a je pro nás velkou prioritou. V tuto chvíli prověřujeme série produktů, které mohou být chybou postiženy, a s okamžitou platností jsme zastavili expedici všech potenciálně zasažených produktů směrem k distributorům a resellerům. Současně jsme požádali distributory a prodejce, aby pozastavili prodej všech MSI produktů postavených na čipových sadách řady Intel 6 (Sandy Bridge – P67, H67) pro koncové zákazníky do té doby, než se celá záležitost uspokojivě vyřeší.

Momentálně společně s Intelem hledáme a pracujeme na řešení pro zákazníky, kteří si již zakoupili MSI produkt postavený na čipové sadě Intel řady 6 pro platformu Sandy Bridge. Jakmile budeme mít k dispozici jakékoli další informace, okamžitě je svým zákazníkům oznámíme.