Hlavní navigace

OHLÉDNUTÍ ZA CESTOU KE SLÁVĚ

[Tisková zpráva] Sledovali jste castingovou show Robin Hood – cesta ke slávě? Pokud si chcete připomenout její nejzajímavější momenty a dozvědět se něco víc o zákulisí celé soutěže, dívejte se tuto neděli opět na Primu.

Sdílet

Ve střihovém pořadu uvidíte, jak svou cestu za slávou nastoupilo čtrnáct vyvolených, jejichž výkony jste devět týdnů sledovali. Připomenete si, co v jednotlivých kolech zpívali, jak je hodnotila porota, kdy se jim ulevilo i kdy zadržovali slzy. Vzpomínáte si, při které písničce začal Ondřej Soukup řešit, že Radka Pavlovčinová zpívá altem? Kdy režisér Ján Ďurovčík pronesl, že David Weingärtner dělá v choreografii všechno špatně, ale přesto to dobře vypadá? Komu řekla textařka Gabriela Osvaldová, že je svůdná jako píďalka angreštová a koho producent Michal Kocourek nazval blbečkem?

Exkluzivně se dozvíte, co se soutěžícím honilo hlavou, když zpívali, i to, jak své výkony zpětně hodnotili. „Stála jsem na schodech, zpívala a hlavou mi běželo: Bože, to je katastrofa,“ prohlásila Radka po jednom z večerů. „Sestra mi řekla, že mám na čele napsáno, že dnes určitě vypadnu,“ svěřila se Martina Bártová po skladbě, která se jí moc nepovedla. „Duety jsem si neskutečně užila, Zpívat ve dvou byla zajímavá zkušenost. Navázat kontakt tak, aby to mezi námi jiskřilo,“ popisovala Míša Doubravová. „Těsně před začátkem jsem se nějak zasnil, kapela spustila a já nastoupil asi o dvě vteřiny později, než jsem měl,“ přiznal po jedné písničce David Weingärtner.

Střihový pořad připomene nejzajímavější momenty nejen z finálových přímých přenosů, ale i z předcházejících castingů. Divákům nabídne také několik vystoupení méně úspěšných adeptů, kteří tvůrce velmi pobavili svým přesvědčením, že právě oni by se mohli stát Robinem či Marianou.

Ohlédnutí za castingovou show rovněž přinese dosud nezveřejněné záběry z nácviku choreografií a odhalí leccos z pracovního zázemí tvůrců. Textařka Gabriela Osvaldová vysvětlí, že jsou chvíle, kdy vypadá, jako kdyby dostala epileptický záchvat. Michal Kocourek popíše, co všechno obnáší práce manažera divadla, a prozradí, jak se z herce stal producentem. Hudebník Ondřej Soukup přizná, že jsou okamžiky, kdy by na něj někdo mohl zavolal policii. A Ján Ďurovčík odtajní, s kým celých dvacet let spolupracuje a kdo má velký podíl na jeho úspěchu.

Pokud si chcete připomenout nejzajímavější chvíle soutěže Robin Hood – cesta ke slávě, nenechte si ujít střihový pořad v neděli večer 30. května ve 20 hodin na Primě.