Hlavní navigace

OKI představuje barevné multifunkční zařízení „4v1“ pro náročné pracovní skupiny a malé firmy

[Tisková zpráva] Nový model OKI MC560 je barevné multifunkční zařízení formátu A4, které poskytuje „čtyři funkce v jednom“ – kvalitní a rychlý tisk, kopírování, skenování a faxování. Vytiskne či zkopíruje až 20 barevných a 32 černobílých stran za minutu a umožňuje tisk různých formátů od vizitek, přes letáky, až po více než metrové bannery. Profesionální multifunkční zařízení MC560 představuje ideální řešení pro náročné pracovní skupiny a malé firmy, které mají vysoké požadavky na kvalitu a přitom hledají zařízení s nízkými provozními náklady a jednoduchou obsluhou.

Sdílet

Model MC560 disponuje tzv. multi-tasking funkcí, což znamená, že lze tisknout a současně skenovat či kopírovat. To vše vede ke zvýšení produktivity a zkracuje dobu čekání na výtisk. Víceúrovňová digitální LED technologie umožňuje vysoce kvalitní tisk v rozlišení 1200×600 dpi, zaručující ostré detaily a kontrast, a tím i živější obrázky a čitelnější text. Bezproblémová integrace do stávající IT infrastruktury díky LDAP adresáři umožní uživatelům jednoduché a rychlé skenování přímo do e-mailu. Další předností je vysoká kapacita zásobníků toneru (na 6 000 stránek u barevných a 8 000 u černého toneru), která snižuje cenu jednoho výtisku a celkové provozní náklady. Model MC560 se standardně dodává se softwarem Template Manager, který umožňuje snadnou tvorbu a tisk marketingových a prezentačních materiálů o gramáži až 203 g/m2 přímo ve firmě. V základní výbavě je k dispozici i síťové rozhraní, automatický podavač dokumentů na 50 listů a sada softwarových nástrojů pro správu zařízení a pro kontrolu nákladů na tisk. V nabídce je i konfigurace s duplexní jednotkou pro oboustranný tisk.

Ing. Andrej Magyar, CSc., ředitel společnosti Oki Systems (Czech and Slovak) uvádí: „Nejnovější model MC560 přináší všem uživatelům všestrannost, pohodlné ovládání a cenovou úsporu díky integrovanému řešení pro tisk, kopírování, skenování a faxování, a to bez jakýchkoliv kompromisů v oblasti kvality. Vhodně také doplňuje naše portfolio multifunkčních zařízení, která v poslední době představují nejrychleji rostoucí segment trhu tiskových řešení.“

MC560 nahrazuje oblíbený model C5550MFP. Společnost OKI věří, že s novým modelem posílí svou pozici na trhu rychlých barevných MFP formátu A4 (s rychlostí 11 a více barevných str./min), ve které v roce 2008 obsadila v České republice 2. místo v počtu prodaných kusů. Přehled klíčových parametrů MC560:

 • A4 multifunkční zařízení: tisk, kopírování, skenování, faxování
 • 2 verze: síťová MC560n a síťová MC560dn s duplexní jednotkou v základní výbavě
 • Rychlost tisku a kopírování: 20 barevných a 32 černobílých stran A4 za minutu
 • Víceúrovňová LED technologie ProQ2400, vysoce kvalitní tisk 1200×600 dpi
 • Tonerové kazety s vysokou kapacitou 6 000 resp. 8 000 stránek snižují náklady na provoz
 • Až 930 listů papíru gramáže 80 g/m2
 • Umožňuje tisk na širokou škálu médií, včetně vizitek a bannerů až do délky 1,2 m s gramáží 203 g/m2
 • Softwarové nástroje zdarma, např. Template Manager 3.0 k tvorbě profesionálních dokumentů přímo ve firmě nebo Print Control pro kontrolu a řízení tiskových nákladů
 • Síťové rozhraní ve standardní výbavě
 • Volitelně je k dispozici duplexní jednotka, 2. zásobník papíru, rozšiřující paměť, pevný disk a kabinet
 • Multifunkční zařízení je určeno pro 1 – 10 uživatelů

Model MC560 je v prodeji u autorizovaných prodejců OKI Printing Solutions.

Doporučená koncová cena je od 30.990 Kč bez DPH.