Hlavní navigace

OKI představuje novou řadu barevných LED multifunkcí MC300 pro malé pracovní skupiny

[Tisková zpráva] OKI Printing Solutions uvádí na trh novou řadu barevných multifunkčních zařízení MC300. Modely MC350 a MC360 jsou určeny především pro menší pracovní kolektivy, které preferují úsporné, snadno ovladatelné a vysoce spolehlivé přístroje. Nové síťové multifunkce formátu A4 nabízejí uživatelům tisk, kopírování, skenování a v případě modelu MC360 také faxování. Rychlost tisku je až 20 černobílých a 16 barevných stran za minutu.

Sdílet

Vysokou kvalitu tisku zaručuje digitální LED technologie. Software Template Manager 3.0, který je s novými multifunkcemi standardně dodáván, umožňuje díky připraveným šablonám jednoduše vyrobit dokumenty v profesionální kvalitě od vizitek až po více než metrové bannery. Výsledkem bude úspora času i nákladů a zvýšená produktivita práce.

“Tiskárny MC350 a MC360 přinášejí kvalitní barevný tisk a jsou cenově dostupné pro menší pracovní skupiny i domácí uživatele,” říká Ing. Miroslav Tyburec, obchodní ředitel Oki Systems (Czech and Slovak) a doplňuje: „Pro zákazníky bude rozhodně zajímavý také fakt, že i na tuto novou řadu se vztahuje prodloužená tříletá záruka se servisem u zákazníka.“

OKI MC350 a MC360 jsou nástupci multifunkčních zařízení C3520 a C3530. Oproti nim však nové modely disponují mnohými vylepšeními. Umožňují například skenování a faxování i bez přerušení probíhajícího tisku. Uživatelé jistě ocení i automatický podavač na 50 listů v základní výbavě, který zvládne kopírování velkého množství dokumentů bez nutnosti obsluhy. Samozřejmostí je také intuitivní ovládací panel, jenž usnadní přístup k celé řadě dalších funkcí. Jednou z nich je možnost skenovat přímo do sítě, aniž by se musel používat dodatečný software nebo lokálně připojený počítač.

Modely série MC300 najdou uplatnění zejména v malých pracovních skupinách, menších kancelářích či domácích pracovnách. „Pomohou zjednodušit práci v kanceláři a nabídnou možnost tisknout vysoce kvalitní materiály s nízkými provozními náklady,” dodává ing. Miroslav Tyburec.

Přehled klíčových parametrů MC350 a MC360:

  • A4 multifunkční zařízení: tisk, kopírování, skenování, faxování a telefonování
  • Rychlost tisku a kopírování: 16 barevných a 20 černobílých stran A4 za minutu
  • Tonerové kazety s vyšší kapacitou od 2 000 do 2 500 stránek při 5% pokrytí barvou
  • Síťové rozhraní ve standardní výbavě
  • Skenování do CIFS pro Windows Vista
  • Vylepšený multi-tasking a u MC360 duální přístup
  • MC360 nabízí lepší funkčnost faxu: manuální nastavení přenosu, zobrazení čísla rychlou volbou, podpůrné prostředí PBX (pobočkové telefonní ústředny), větší paměť faxu od 1,5 do 4 MB, automatické přepínání mezi telefonem a faxem, telefonní záznamník, vzdálený přístup, hlášení o chybě ve formátu MCF
  • Multifunkční zařízení je určeno pro 1 – 10 uživatelů

Modely MC350 a MC360 jsou v prodeji u autorizovaných prodejců OKI Printing Solutions. Doporučená koncová cena je od 11.690 Kč bez DPH.