Hlavní navigace

OKNOSERVIS zavádí IS K2

[Tisková zpráva] Brno/Ostrava, 24. 6. 2010 – Jeden z předních českých výrobců a prodejců plastových a hliníkových oken, dveří, prosklených stěn a zimních zahrad společnost OKNOSERVIS si pro řízení svých firemních procesů zvolila Informační systém K2 ostravské společnosti K2 atmitec.

Sdílet

Právě implementovaný Informační systém K2 bude mít na starosti řízení a realizaci zakázky od úvodní nabídky přes výrobní průvodky, plánování až po expedici, montáž a servis dodaného zboží a služeb. Některé údaje potřebné pro výrobu, jako jsou nářezové plány či soupisy materiálů na zakázku, jsou do IS K2 importovány ze specializovaných softwarů KLAES a Logikal, které mají ve společnosti zavedenou historii. Všechna data v IS K2 budou také automaticky propojena s účetnictvím a marketingem a vyhodnocována v manažerském rozhraní.

„OKNOSERVIS je na trhu úspěšný více než 10 let. Pro náš další rozvoj je však implementace komplexního nástroje pro řízení firemních procesů nevyhnutným krokem. IS K2 nás přesvědčil hlavně díky své schopnosti přizpůsobit se našim potřebám,“ řekl k volbě IS K2 Martin Šauer, majitel společnosti OKNOSERVIS s. r. o.

O společnosti OKNOSERVIS s. r. o.
Společnost OKNOSERVIS s. r. o. je zavedenou firmou v oblasti výroby, prodeje a instalací plastových a hliníkových oken, dveří, prosklených stěn a zimních zahrad ze špičkových německých profilů VEKA a HEROAL, které jsou na trhu etablovány již bezmála 40 let.

O společnosti K2 atmitec
Společnost K2 atmitec s.r.o., výrobce Informačního systému K2, vznikla v roce 1991 a po dlouholetém působení na poli informačních technologií patří mezi přední výrobce informačních systémů. Společnost zaměstnává špičkové programátory, vysoce kvalitní projektové manažery a konzultanty, kteří profesionálně řídí implementaci IS K2 do prostředí zákazníka. V současnosti pracuje s IS K2 cca 10 000 uživatelů v rozmanitých společnostech v různých zemích světa.