Hlavní navigace

Okresní přebor se vrací na obrazovku TV Nova!

[Tisková zpráva] Komediální seriál TV Nova Okresní přebor se od 5. září 2011 znovu vrací na obrazovky. Populární pořad z prostředí venkovského fotbalového mužstva budou moci diváci sledovat každé pondělí od 20:45 hodin. Všechny odvysílané díly Okresního přeboru budou ke shlédnutí také na stránkách Voyo.cz.

Sdílet

Praha, 2. září 2011 – Šestnáctidílný seriál Okresní přebor, který mapuje fotbalovou sezónu venkovského klubu SK Houslice, bude od 5. září 2011 každé pondělí ve 20:45 vysílat TV Nova. S komediálním pořadem se vrací na obrazovky herecké hvězdy jako Ondřej Vetchý, Luděk Sobota, David Novotný a s nimi mnoho dalších populárních herců, ale i amatérských fotbalových nadšenců, kteří se objevili v epizodních rolích.

Okresní přebor zavede diváky do fotbalového oddílu, jehož mnohaletým snem je probojovat se do vyšší, krajské soutěže. Budou moci sledovat, co se děje v zákulisí průměrného fotbalového týmu v malé vesnici s jedním obchodem, jednou knihovnou a jednou hospodou. Hráči se musí vypořádat s mnoha prohrami, remízami a občasnými vítězstvími nejen na hřišti, ale i v osobním životě.

Fotbalové týmy, které se v seriálu utkaly s klubem SK Houslice, jsou skutečnými oddíly z nižších fotbalových soutěží, například FK Lety, Horymír Neumětely nebo Ostrovan Zadní Třebaň. Také fotbaloví rozhodčí, kteří se v seriálu objevují, nejsou profesionálními herci, ale reálnými rozhodčími, kteří téměř každý víkend věnují soudcování na trávníku.

Na stránkách Voyo.cz si diváci po odvysílání v televizi budou moci pustit své oblíbené díly znovu, případně se na stránkách www.nova.cz/o­kresniprebor podívat na zajímavé reportáže ze zákulisí seriálu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).