Hlavní navigace

Okresní přebor slaví úspěch i na internetu

[Tisková zpráva] Rekordní počet návštěvníků (RUest) zaznamenaly v uplynulých dnech internetové stránky úspěšného seriálu Okresní přebor, který TV Nova vysílá každé pondělí od 20 hodin. Fanoušků této série z prostředí venkovského fotbalu, kteří na nich hledali zajímavosti a odkazy na archiv, kde by mohli zhlédnout online některý ze 16 dílů, bylo v úterý 14. prosince 34 103, což je nejvyšší počet od začátku podzimní sezóny.

Sdílet

Praha 16. listopadu 2010 – Čím více se blíží závěr úspěšného seriálu z prostředí venkovského fotbalu Okresní přebor, který televize Nova odvysílá v pondělí 20. prosince, tím větší zájem projevují fanoušci o jeho internetové stránky. V úterý 14. prosince se počet návštěvníků microsite Okresní přebor vyšplhal na rekordních 34 103 (RUest), což je nejvíce od začátku podzimní sezóny. Za tímto nárůstem stojí nejen jejich přání vidět online epizody, které neměli čas zhlédnout na obrazovce, či touha spatřit ještě jednou své oblíbené hrdiny a slyšet jejich skvělé hlášky, kvůli nimž je seriál u diváků tak oblíbený, ale i možnost pustit si za úplatu díl, který televize ještě nevysílala.

O nesmírné oblíbenosti seriálu Okresní přebor svědčí i to, že počet jeho fanoušků na sociální síti Facebook překročil 100 000!. První díl Okresního přeboru, který napsal a natočil režisér Jan Prušinovský s Ondřejem Vetchým, Luďkem Sobotou, Davidem Novotným, Pavlem Kikinčukem, Leošem Nohou a Táňou Vilhelmovou v hlavních rolích, uvedla TV Nova v pondělí 6. září 2010. Poslední, šestnáctý díl s názvem Návštěva z kraje uvidí diváci 20. prosince 2010. Více na www.nova.cz/o­kresniprebor