Hlavní navigace

Okresní přebor válí i na internetu

[Tisková zpráva] S hrdiny fotbalového mužstva Slavoj Houslice se jeho fanoušci rádi setkávají i na internetu. Webové stránky Okresního přeboru, původního seriálu TV Nova z prostředí venkovského fotbalu, vyhledalo včera na zábavním portálu nova.cz téměř 13 tisíc lidí, což je nejvíce od začátku vysílání seriálu 6. září. Lákadlem je kromě odvysílaných epizod nebo rozhovorů s představiteli také soutěž pro mládežnické fotbalové kluby o 50 tisíc korun.

Sdílet

Praha 22. září 2010 – Okresní přebor, komediální seriál z vesnického fotbalového prostředí, který TV Nova vysílá od 6. září 2010 vždy v pondělí ve 20 hodin, si diváci zamilovali hned po několika prvních dílech, boduje především u mužů a mladších ročníků. Na tři zatím odvysílané díly se v průměru dívalo 1 340 tisíc diváků starších 15 let a průměrný podíl na sledovanosti v cílové skupině Novy 15–54 let činil 47,20 %.

Diváci s oblibou vyhledávají Okresní přebor i na zábavním portálu nova.cz, kde jsou k dispozici zdarma celé epizody hned po odvysílání v televizi. Nejúspěšnějším dnem od začátku vysílání seriálu bylo úterý 21. září, kdy stránky Okresního přeboru navštívilo 12 939 uživatelů (RUest), kteří zobrazili celkem 33 812 stránek (PV).

Internetové stránky Okresního přeboru jsou bohaté na zajímavosti o seriálu. Nabízejí nejen rozhovor s předsedou oddílu Slavoj Houslice Václavem Orlem (Luděk Sobota) a Jardou Kuželem (David Novotný), kompletní text klubové hymny i charakteristiky hráčů, ale také soutěž pro mládežnické fotbalové kluby o 50 000 korun! Stačí jen natočit zábavné video z klubového života, do 26. září ho poslat na uvedenou adresu a počkat, které tři práce označí návštěvníci webu za nejlepší. Týmy, jež je zaslaly, se utkají o výhru 50 000 korun v přátelském turnaji za účasti hvězdného týmu TV Nova, který proběhne 24. října v Praze.

Více informací na www.nova.cz/o­kresniprebor