Hlavní navigace

OKsystem je Oracle Gold Partner

[Tisková zpráva] Praha, 20. srpna 2010 - Společnost OKsystem dosáhla v srpnu 2010 statusu Oracle Gold Partner. Díky tomuto stupni partnerství OKsystem získává více nástrojů a podpory k zajištění vysoké dostupnosti produktů Oracle a poskytování souvisejících služeb.

Sdílet

Jako Oracle Gold Partner OKsystem garantuje svým zákazníkům vysoce profesionální přístup zejména při návrhu databází, uplatnění ERP/CRM řešení a business intelligence založených na portfoliu produktů a služeb společnosti Oracle.

O společnosti OKsystem s.r.o.
OKsystem je česká softwarová společnost, která působí na trhu v oboru informačních technologií od roku 1990. Dodává software, technologie a poskytuje komplexní služby. Je řešitelem a poskytovatelem rozsáhlých aplikačních programových systémů ve vícevrstvé architektuře pro internet a intranet. Specializuje se také na řešení v oblasti informační bezpečnosti a čipových karet, návrh a realizaci datových skladů a související služby, jako jsou odborné konzultace, autorizovaná školení výpočetní techniky a testování znalostí IT profesionálů.

Více na www.oksystem.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).