Hlavní navigace

OKsystem nově nabízí služby Testování software

[Tisková zpráva] OKsystem nově nabízí služby spojené s testováním software a to jak odborné konzultace, tak i komplexní testování software (funkční testování, automatizované testování, zátěžové testy) a to i přímo u zákazníka. Na základě vlastních zkušeností OKsystem vyvinul vlastní software OKtesting, který je určený pro správu a řízení testů. Pro automatizované testy OKsystem používá zejména nástroje firmy Hewlett Packard Quality Center a Quick Test Professional a interní testovací metodiky.

Sdílet

OKsystem je certifikován podle norem ISO 9001(Quality Management System) a ISO 27001 (Information Security Management System). V současné době běžně testuje aplikace založené na webových technologiích, Javě a WIN32 aplikace. 

Pomocí programu Quick Test Professional je OKsystem dále schopnen testovat aplikace založené na: Silverlight, AJAX, GWT, Dojo, YUI, .NET, Oracle, ActiveX, Visual Basic, Web 2.0 toolkits, Delphi, PeopleSoft, Power Builder, SAP, Siebel, Stingray, Terminal Emulator, Visual Age, Web Services. 

Více se o této služby můžete dozvědět na www stránkách společnosti OKsystem v sekci Služby
 
 
 
 
 
 
 

O společnosti OKsystem s.r.o.

OKsystem je česká softwarová společnost, která působí na trhu v oboru informačních technologií od roku 1990. Dodává software, technologie a poskytuje komplexní služby. Je řešitelem a poskytovatelem rozsáhlých aplikačních programových systémů ve vícevrstvé architektuře pro internet a intranet. Specializuje se také na řešení v oblasti informační bezpečnosti a čipových karet, návrh a realizaci datových skladů, business intelligence a souvisejících služeb, jako jsou odborné konzultace, autorizovaná školení a testování znalostí IT profesionálů. 

Více na www.oksystem.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).