Hlavní navigace

OKsystem rozšiřuje obchodní tým

[Tisková zpráva] Společnost OKsystem rozšířila svůj tým o tři nové obchodníky. Boris Daaj bude mít na starosti produkty a služby z oblasti business intelligence. Dříve zastával funkci Sales Manager ve společnostech Livingston Electronic Services a Adastra. Boris Daaj vystudoval VŠB-TU Ostrava, EKF, obor Marketing a obchod. Mezi jeho mimopracovní záliby patří tvrdší hudba, šipky, tenis, fotbal a PC hry.

Sdílet

Dalším novým zaměstnancem obchodní  divize se stal Jiří Kunc, který se bude věnovat především zákazníkům ze státní správy a samosprávy. Jiří Kunc v minulosti působil ve společnosti MARBES CONSULTING s.r.o. na pozici obchodního konzultanta, a ve společnosti PVT, a.s. (nyní ASSECO), kde se také zabýval obchodem v oblasti státní správy a samosprávy. Částečně se v obou společnostech podílel i na vedení projektů. K jeho zálibám patří sport, příroda a rodina.

Váš prohlížeč možná nepodporuje zobrazení této zprávy.  

Školicí středisko společnosti OKsystem získalo do svých řad také nového obchodníka. Stala se jím Jitka Sotonová, která bude mít na starosti především prodej školení IT profesionálů a uživatelů firemním zákazníkům. Své zkušenosti dříve čerpala jako lektorka a poté jako obchodnice ve společnosti Computer Help. K jejím zálibám patří všechny druhy sportů, zejména běžky, kolo a plavání. 

Cílem uvedených organizačních změn je zvýšení obchodních aktivit a efektivity společnosti.  
 
 
 
 

O společnosti OKsystem s.r.o.

OKsystem je česká softwarová společnost, která působí na trhu v oboru informačních technologií od roku 1990. Dodává software, technologie a poskytuje komplexní služby. Je řešitelem a poskytovatelem rozsáhlých aplikačních programových systémů ve vícevrstvé architektuře pro internet a intranet. Specializuje se také na řešení v oblasti informační bezpečnosti a čipových karet, návrh a realizaci datových skladů, business intelligence a souvisejících služeb, jako jsou odborné konzultace, autorizovaná školení a testování znalostí IT profesionálů. 

Více na www.oksystem.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).