Hlavní navigace

OKsystem rozšiřuje vedení

[Tisková zpráva] Praha, 7. září 2010 - Společnost OKsystem jmenovala na pozici ředitele divize služeb RNDr. Jiřího Skřivánka, který se tak zároveň stal členem užšího vedení společnosti. Divize služeb s novým vedením má za úkol zajistit komplexní vedení projektů a integrovat analytickou, vývojovou, implementační a školicí činnost. Jiří Skřivánek v minulosti působil ve společnosti OKsystem na pozici vedoucího projektů pro státní správu. Dříve zastával řadu výkoných i vedoucích pozic například ve firmách LANGMaster International, s.r.o., Anopress nebo SYSCOM Software spol. s r. o., kde se zabýval e-learningem nebo využitím fulltextových a OCR technologií.

Sdílet

Jiří Skřivánek vystudoval Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy a jeho mimopracovním zálibám patří volejbal, cyklistika, literatura a hudba.

Váš prohlížeč možná nepodporuje zobrazení této zprávy. Další organizační změnou ve společnosti OKsystem je zřízení kanceláře projektů. Vedoucím kanceláře projektů se stal Ing. Vítězslav Vacek, který v OKsystemu doposud působil jako vedoucí vývojového týmu. Své bohaté zkušenosti dříve čerpal ve společnostech STMicroelectronics a Laboratory Imaging. K jeho zálibám patří sporty, rychlé stroje a osobní rozvoj.

Cílem uvedených organizačních změn je zvýšení efektivity společnosti, prohloubení motivace zaměstnanců a zlepšení účinnosti řízení.

O společnosti OKsystem s.r.o.
OKsystem je česká softwarová společnost, která působí na trhu v oboru informačních technologií od roku 1990. Dodává software, technologie a poskytuje komplexní služby. Je řešitelem a poskytovatelem rozsáhlých aplikačních programových systémů ve vícevrstvé architektuře pro internet a intranet. Specializuje se také na řešení v oblasti informační bezpečnosti a čipových karet, návrh a realizaci datových skladů, business intelligence a související služby, jako jsou odborné konzultace, autorizovaná školení výpočetní techniky a testování znalostí IT profesionálů.

Více na www.oksystem.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).