Hlavní navigace

OKsystem nabízí autorizovaná školení Cisco s 50 % slevou

[Tisková zpráva] Praha, 3. září 2010 - Společnost OKsystem nabízí autorizovaná školení Interconnecting Cisco Networking Devices Part 1 a 2 s 50 % slevou. Od listopadu 2010 OKsystem připravujem novinku v nabídce všech Cisco školení, které má ve svém portfoliu - všechna Cisco školení budou nabízena se slevou 50 %. Sleva již je zahrnuta v ceníkových cenách na webu www.oksystem.cz.

Sdílet

OKsystem je teprve druhým školicím střediskem v České republice, které nabízí autorizovaná školení Cisco zaměřená například na oblast budování sítí, jejich správu a optimalizaci nebo zajištění síťové bezpečnosti. Školení jsou realizovaná v moderně vybavených školicích prostorách OKsystemu pod odborným vedením profesionálních školitelů, v českém nebo i anglickém jazyce. OKsystem, stejně jako v ostatních případech, nabízí výhradně autorizovaná školení založená na oficiální školicí dokumentaci. Absolventi kurzů mohou na stejné adrese složit i certifikační testy.

O společnosti OKsystem s.r.o.
OKsystem je česká softwarová společnost, která působí na trhu v oboru informačních technologií od roku 1990. Dodává software, technologie a poskytuje komplexní služby. Je řešitelem a poskytovatelem rozsáhlých aplikačních programových systémů ve vícevrstvé architektuře pro internet a intranet. Specializuje se také na řešení v oblasti informační bezpečnosti a čipových karet, návrh a realizaci datových skladů, business intelligence a související služby, jako jsou odborné konzultace, autorizovaná školení výpočetní techniky a testování znalostí IT profesionálů.

Více na www.oksystem.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).