Hlavní navigace

Olda projde zatěžkávací zkouškou věrnosti! Ustojí ji?

[Tisková zpráva] Již dnes se ve fitku Oldy Farského, které nyní patří k nejfrekventovanějším prostředím úspěšného denního seriálu Ulice, objeví další nová postava – krásná Iveta Nová. Právě prochází rozvodem a hledá, kudy se v životě ubírat dál. A do cesty jí vstoupí právě Olda.

Sdílet

Praha, úterý, 15. března 2011 11:54:45 – Představitelka Ivety Nové Kateřina Hrachovcová se objeví poprvé v oblíbeném seriálu televize Nova Ulice ve fitku Oldy Farského (Ondřeje Pavelky). Jejich seznámení bude pro Oldu další zkouškou věrnosti. Jak všichni víme, ženská krása mu nikdy nebyla cizí a s přibývajícími léty stojí Olda o pozornost krásných dívek a žen ještě víc. Stále si dokazuje, že rozhodně ještě nepatří do starého železa. Grafička Iveta k němu upne svou pozornost se vším všudy. Jak Olda s její nečekanou náklonností naloží? Odolá jí, nebo se Iveta nakonec dá dohromady s úplně někým jiným? To prozatím zůstává pro naše diváky otázkou.

Herečka Kateřina Hrachovcová, která bude v seriálu Ulice ztvárňovat Ivetu, vystudovala hudebně dramatický obor na pražské konzervatoři. Diváci ji nicméně znají i jako moderátorku Snídaně s Novou, v níž působila v moderátorské dvojici s Vítkem Havlišem. Již několik let je provdána za známého veterináře Jana Herčíka.

Ulice – každý všední den v 18:30 na TV Nova

Více informací naleznete na www.nova.cz/ulice a Doma.cz