Hlavní navigace

Oldřich Martinů v diskusním pořadu Téma Deníku na UPC Express TV

[Tisková zpráva] Praha, 1. 2. 2010. Hosty diskuzního pořadu Téma Deníku vysílaného na televizní stanici UPC Express, která je šířena ve všech nabídkách analogové i digitální kabelové televize UPC, je tentokrát policejní prezident Oldřich Martinů.

Doba čtení: 1 minuta

Oldřich Martinů připouští, že škrty ve státním rozpočtu mohou reálně zhoršit práci policie. Kvůli zastavení náborů nových členů musí totiž vedení policie přeskupit síly a stávající policisté opět začnou sloužit více přesčasů. To se pak může negativně projevit v jejich službě. „Unavení policisté samozřejmě nejsou nic, co bychom si přáli,“ přiznává Oldřich Martinů.

Moderátor Jan Klička a policejní prezident otevírají i otázku aktuálního boje proti terorismu. Po zmařeném útoku Al- Kaidy na letadlo společnosti Delta Airlines je i česká policie v pohotovosti. Policejní prezident v této souvislosti potvrzuje, že policisté už rok budují utajené centrum, ve kterém se sbíhají informace o eventuálních teroristických hrozbách.

Aktuální politický diskusní pořad Téma Deníku je vysílán od pondělka 1. 2. 2010 do neděle 14. 2. 2010. Moderuje ho a připravuje Jan Klička, vedoucí domácí redakce těchto novin.

Pořad je čtrnáctidenník a diskuse trvá třicet minut. Při pondělní premiéře se vysílá celkem čtyřikrát a během následujících dvou týdnů pak každý den několikrát reprízován. Zájemci ho mohou shlédnout také na You Tube (http://www.y­outube.com/user/up­cexpress), pod heslem Téma Deníku". Na adrese jsou k dispozici i dřívější vydání pořadu.

Stopáž a periodicita pořadu jsou voleny tak, aby se s ním mohl seznámit skutečně každý zájemce a periodicita navíc dovoluje moderátorovi volit závažnější a přitom stále aktuální téma. >

UPC Express je informační, zpravodajský, publicistický a zábavní televizní kanál kabelové televize UPC, který aktuálně vysílá v centrální pražské variantě a v sedmi variantách regionálních. Je dostupný všem zákazníkům analogové a digitální kabelové televize UPC, tedy přibližně šesti stům tisícům českých domácností.