Hlavní navigace

OMS Senica vs. Gruppo 2002 Murcia na Galaxii sport

[Tisková zpráva] Galaxie sport na začátek roku 2007 připravila nejen pro volejbalové fanoušky opravdovou lahůdku, která již delší dobu hýbe celým Slovenskem. Významnost a ojedinělost této akce vykresluje i fakt, že i slovenský prezident Ivan Gašparovič přislíbil svoji účast.

Sdílet

Ptáte se o co se jedná? Několikanásobný slovenský mistr VK OMS Senica přivítá na své palubovce španělský tým Gruppo 2002 Murcia, který se bez ztráty setu stal jednoznačným vítězem kvalifikačního turnaje o postup do osmifinále TTC. Mezi volejbalovými odborníky je tento španělský tým považován za top favorita soutěže a mnozí ho pro svou prestižnost přirovnávají k fotbalovému týmu Real Madrid.

V Hradci Králové 4. ledna 2007 – Diváci Galaxie sport se na začátku letošního roku, konkrétně 10. ledna, mohou těšit na přímý přenos z osmifinále Top Teams Cupu mezi týmy OMS Senica a Gruppo 2002 Murcia. Kádr vítěze prosincové kvalifikace Gruppo 2002 Murcia je nabitý jak španělskými, tak především zahraničními reprezentantkami. Oporou španělského týmu jsou především ruská reprezentantka Lioubov Kilič, Američanka Nancy Metcalf a rodačka z Dominikánské republiky Prissilla Rivera.

Slovenského mistra na domácí palubovce povede kapitánka týmu a slovenská reprezentantka Petronela Biksadská. K nepřehlédnutelným hvězdám slovenskému týmu jistě patří i brazilské hráčky Viviane Cruz a Edna Schlindwein.

17. ledna se týmy přesunou do Španělska, kde odehrají odvetu. Přímým přenosem prvního osmifinálového utkání TTC Vás provede komentátor Dušan Gabáni a bývalý trenér slovenského týmu Luboš Bednář.

Sledujte skutečný svátek volejbalu ve středu 10. ledna v 17:50 hodin na Galaxii sport!!